Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Зустріч земляків, зустріч споріднених душ

12 січня 2019

11 січня в столичному Міжнародному виставковому центрі відбулися загальні збори Чернігівського земляцтва з нагоди відзначення 23-ї річниці з дня заснування ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво».
В урочистостях взяла участь і делегація від Борзнянського району, очолювана головою райдержадміністрації Вірою Проскурою та делегації Височанської, Комарівської та Плисківської об’єднаних територіальних громад.

Цей захід зібрав представників осередків організації, керівників органів виконавчої влади і самоврядування, народних депутатів України, відомих діячів культури, науки і мистецтв родом із Чернігівщини.
Форумчани мали можливість переглянути фотовиставку про діяльність земляцтва, міні-виставки творів народних майстрів Чернігівщини, художню виставку обласного художнього музею ім. Григорія Галагана.

Офіційна частина земляцького свята розпочалася державним Гімном України. Присутні у залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів Сіверського краю, які полягли в боях за незалежність на сході України, і тих членів земляцької родини, котрі відійшли в інші світи впродовж минулого року. Хор «Сяйво» та капела бандуристів виконали народну пісню «Пливе кача».
Голова Ради Товариства «Чернігівське земляцтво» Віктор Ткаченко у своїй промові подякував землякам за любов до рідного краю, небайдужість до проблем Сіверщини, за добрі справи, які вони вершили на своїй рідній землі впродовж багатьох років.

Земляків також привітали, вручили почесні грамоти, відзнаки і подарунки голова Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Мисник та перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук.
Привітав представників Чернігівського земляцтва та благословив на добрі справи і Архієпіскоп Чернігівський та Ніжинський Євстратій.
Цього ж вечора за давньою, усталеною традицією добрі ділові стосунки між сторонами було підтверджено підписанням нового Меморандуму про співпрацю на 2019 рік. Цей важливий документ скріпили своїми підписами Валентин Мельничук, Олександр Мисник та Віктор Ткаченко.

Гостям заходу свою творчість дарували колективи з усієї Чернігівщини. Борзнянщину представляв гурт «Смоляни».
На завершення урочистої частини зборів усі присутні виконали гімн «Товариства «Чернігівське земляцтво», після чого відбулися дружні зустрічі із земляками «по куренях», головним символом яких були поетичні рядки: «Щастя вам, люди, горя не знати. Будемо в згоді — нас не здолати!».