Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old

До уваги представників громадськості, підприємств агровиробників!
Відбудеться виїзний прийом громадян та мобільний консультативний пункт з питань захисту прав землевласників та землекористувачів!

Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області повідомляє про проведення в м. Борзна Чернігівської області прийому громадян та мобільного консультативного пункту з питань захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу Чернігівщини.
Проведення прийому громадян та мобільного консультативного пункту планується на 03 квітня 2019 року, з 09.00 до 10.00 год. в приміщені Борзнянської районної державної адміністрації (вул. Пантелеймона Куліша, буд. 104, м. Борзна).
В ході заходів заплановано проведення прийому громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій з питань захисту прав у сфері орендних відносин та земельного законодавства, а також з інших питань діяльності Головного територіального управління юстиції області.
Запрошуємо прийняти участь у вищевказаних заходах жителів м. Борзна та Борзнянського району, представників аграрного бізнесу, бажаючих отримати вичерпну консультативну правову допомогу.