Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Їх подвиг є символом справжньої мужності та героїзму

14 березня 2019

Кинули дивани, вимкнули новини
І нові події створюють самі,
Хлопці добровольці, ви прийдіть живими!
Хай минають кулі вас у цій війні…

Ось уже п’ятий рік поспіль триває неоголошена війна проти України. Суспільству, волонтерам, державі, а насамперед, Збройним Силам та іншим військовим формуванням вдалося ціною власного здоров’я та життя, зупинити просування ворога вглиб країни. Саме в той час, аби боронити кордони рідної землі, лави військовослужбовців поповнили добровольці.

Сьогодні, 14 березня, в день українського добровольця, перший заступник голови районної державної адміністрації Галина Носолевська та голова районної ради Віктор Горбащенко поклали квіти до меморіальної дошки загиблого героя-захисника Олега Куслія.
Також відбулося покладання квітів до могил загиблих захисників України: Володимира Бальченка в с. Берестовець, Юрія Савченка та Володимира Лестухи в с. Велика Загорівка та Миколи Росомахи в с. Хороше Озеро.
Подвиг учасників добровольчих формувань є символом справжньої мужності та героїзму людей, які стали на захист незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.
Щиро дякуємо кожному воїну-добровольцю та всім хто ніс і несе військову службу на території проведення антитерористичної операції – за звитяг та героїзм, за справжній український дух. Бажаємо вам та вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, сімейного затишку, злагоди та мирного майбутнього.
Слава Україні!