Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

11 квітня 2019

Сьогодні, 11 квітня весь світ відзначає Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Ця дата для багатьох людей є справжнім днем Перемоги, адже саме цього дня тисячі в’язнів фашистських концтаборів були визволені з нацистського пекла.
Для людей, які пройшли всі жахи війни, найголовнішою цінністю є мир. Вони не думали про високі нагороди, звання, медалі. Без жалю віддавали своє життя за Вітчизну, за лагідні руки мами, за спокійний дитячий сон. Війна опалила їхні серця, сивиною побілила голови, але душа жила святою любов’ю, вони зуміли залишитись людьми в нелюдських умовах. З кожним роком Друга світова війна віддаляється від нас. Та забути звитягу батьків, дідів, прадідів неможливо. На жаль, усе менше серед нас ветеранів, які вижили після тортур фашистських концтаборів, та пам’ять про них живе у наших серцях і душах.
Згадуючи про полеглих, ми схиляємося перед світлою пам’яттю мільйонів жертв нацизму, безневинно страчених у концентраційних таборах. Вічна їм пам’ять…Та вшановуємо тих, хто, витримавши неймовірні страждання у нацистському рабстві, переміг смерть, повернувся додому і розбудовував країну заради прийдешніх поколінь.

Голова районної
державної адміністрації                                                  Віра Проскура