Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Голова районної державної адміністрації відвідала ветеранів Другої світової війни

08 травня 2019

Голова районної державної адміністрації Віра Проскура, перший заступник голови райдержадміністрації Галина Носолевська та голова районної організації ветеранів України Леонід Ворона відвідали ветеранів Великої Вітчизняної війни за місцем їх проживання: Хоменка Олексія Ігнатовича (с. Прачі), Хоменка Петра Авксентійовича (с. Степанівка), Квока Петра Демидовича (с. Юрківщина), Михальченка Бориса Ілларіоновича (с. Гришівка), Божка Миколу Івановича (с. Хороше Озеро), Беспалого Михайла Федоровича (с. Хороше Озеро).

Віра Андріївна привітала учасників бойових дій із 74-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і Днем пам’яті та примирення, побажала їм міцного здоров’я та довголіття, відмітивши, що саме ветерани Другої світової війни, яких залишилося, на превеликий жаль дуже мало, заслуговують на особливу увагу та підтримку.

У ході відвідин Віра Проскура вручила вітальні листівки голови обласної державної адміністрації Олександра Мисника, голови обласної ради Ігоря Вдовенка та святкові подарункові набори від районної державної адміністрації, районної ради та районної організації ветеранів України.
Сивочолі ветерани з радістю приймали вітання, щиро дякували за подарунки, адже увага і шана для них є неабиякою моральною цінністю.