Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Відзначили День Перемоги

09 травня 2019

Ми знову прийдемо до вічного вогню,
Рокам ніколи пам’яті не стерти
Про тих, хто пережив страшну війну,
І тих, хто залишивсь в обіймах смерті

Сьогодні, 9 травня, керівники району, міста, ветерани, воїни-афганці, учасники АТО/ООС, представники підприємств, установ, організацій, політичних партій, громадських організацій, учні навчальних закладів та небайдужа громадськість міста урочисто відзначили 74-ю річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Учасники заходу вшанували полеглих воїнів хвилиною мовчання та поклали живі квіти до пам’ятника воїнів-земляків, що не повернулися з фронтів Другої світової війни та пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.

З теплими словами до ветеранів, яких з кожним роком стає все менше, звернулось голова райдержадміністрації Віра Проскура, яка зазначила: «Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників. У ці дні ми вшановуємо і пам’ятаємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі. Своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини вони довели всьому світові, що Україна ніколи не скориться загарбникам. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо також, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні».

Також зі сцени вітали присутніх голова районної ради Віктор Горбащенко та міський голова Анатолій Койда.
З нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова районної державної адміністрації Віра Проскура та голова районної ради Віктор Горбащенко вручили подарункові набори активним учасникам Борзнянської районної організації ветеранів України: Близнюку Миколі Микитовичу, Сахну Віктору Івановичу, Погребному Миколі Миколайовичу; учасникам бойових дій в зоні антитерористичної операції: Кушніру Вадиму Володимировичу, Ігнатенку Сергію Миколайовичу; учасникам бойових дій в Афганістані: Гордієнку Віктору Яковичу, Саєнку Івану Івановичу, Шкурку Анатолію Павловичу.
Творчі колективи району подарували гостям заходу чудову концертну програму.