back

Із плином часу пам’ять не згасає

09 вересня 2019

Сьогодні на центральній площі міста керівники району, учасники бойових дій, представники підприємств, установ, організацій, політичних партій, громадських організацій та небайдужа громадськість урочисто відзначили 76-ту річницю визволення міста Борзни від нацистських окупантів.

Пам’ять полеглих воїнів борзнянці вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятних знаків воїнів-земляків, що не повернулися з фронтів Другої світової війни та пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.

«…ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто ціною власного життя зупинив ворожу навалу. Прославляємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Дякуємо всім тим, хто в повоєнні роки піднімав Україну з руїн. Більше 10 тисяч наших земляків поклали свої життя на шляху до цієї великої перемоги», – зазначила у своєму виступі голова районної державної адміністрації Віра Проскура.

Після урочистої частини заходу творчі колективи та сольні виконавці районного Будинку культури подарували присутнім чудові патріотичні пісні.