back

На Борзнянщині розпочато перевірку стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення

10 вересня 2019

Сьогодні в Борзнянському районі розпочала роботу комісія Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації та Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області щодо здійснення контролю за виконанням вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб у Борзнянському районі, Комарівській, Плисківській та Височанській сільських об’єднаних територіальних громадах.

Робота комісії розпочалась з установчої наради, яку відкрила голова райдержадміністрації Віра Проскура. Вона ознайомила присутніх з основним планом заходів та представила членів комісії.

Порядок роботи контрольної перевірки озвучили начальник управління організації цивільного захисту, інформації та зв’язку Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Володимир Селюченко та головний фахівець відділу організації заходів цивільного захисту Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області Володимир Климчук.

Комісія працюватиме 10, 11 вересня 2019 року.