back

Футбол. Кубок райгазети «Вісті Борзнянщини»

24 жовтня 2019

У Борзні, на районному стадіоні «Колос», пройшла фінальна гра розіграшу Кубку районної газети «Вісті Борзнянщини» з футболу. Грали «Зміна» Борзна – «Зоря» Мала Загорівка. Перший тайм команди грали обережно, практично без гольових моментів. Проте в середині тайму рахунок відкрила «Зоря». Відзначився Олександр Собех.

У другому таймі все змінилося. «Зміна» пішла в наступ рішуче і на 5-ій хвилині Євген Кордюк зрівняв рахунок. В середині тайму, за другу жовту картку, поле залишив один із гравців «Зорі». «Зміна» продовжувала тиснути, проте «Зоря» зуміла вистояти. Додатковий час розпочався з красеня голу, який забив Ярослав Рой. В кінці першої п’ятнадцятихвилинки гравець «Зорі», після кутового, зрізав м’яч у власні ворота і рахунок став 3-1 на користь «Зміни». Кубок переможцю вручив головний редактор районної газети «Вісті Борзнянщини» Сергій Близнюк. Вітаємо команду «Зміна» Борзна з черговим спортивним досягненням. До речі, кубок райгазети «Зміна» виграла вперше.