back

«Хай не згасне ваша віра в щедрість людської доброти»

01 листопада 2019

Під такою назвою відбулася тематична концертна програма для працівників соціальної сфери з нагоди їх професійного свята.

Цей день – чудова нагода висловити вдячність всім, хто працює в такій надзвичайно важливій та благородній сфері. Лише люди з великим серцем та щирою душею, які завжди готові прийти на допомогу, можуть так служити суспільству.

Соціальних працівників району з професійним святом привітали: представник народного депутата України Валерія Давиденка – Микола Торбеєв, голова районної державної адміністрації Віра Проскура та заступник голови районної ради Андрій Козішкурт. Звертаючись до присутніх, виступаючі висловлювали щиру подяку за турботливе та чуйне ставлення до громадян, які потрапили у скрутні життєві обставини. Тисячі громадян, в першу чергу – пенсіонери, інваліди, безробітні, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, малозабезпечені та багатодітні родини, сім’ї внутрішніх переселенців та учасників антитерористичної операції щоденно потребують уваги від держави, яка реалізується саме через працівників соціальної сфери. А тому їхні заслуги перед суспільством – неоціненні.

З нагоди професійного свята кращим працівникам були оголошені подяки від народного обранця Валерія Давиденка, а також вручені Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради.

Низький уклін вам, шановні працівники соціальної сфери, за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей, від усіх жителів району! Бажаємо міцного здоров’я, гарного настрою і благополуччя. Хай сторицею вам повертається добро!