back

Відбулося засідання двадцять другої сесії Борзнянської районної ради сьомого скликання

07 листопада 2019

В роботі сесії взяли участь: депутати районної ради, голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради, міський та сільські голови, голови об’єднаних територіальних громад, керівники районних установ і організацій, представники місцевих засобів масової інформації, працівники виконавчого апарату районної ради.

На розгляд сесії районної ради були винесені наступні питання:

 1. Звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року.
 2. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».
 3. Про внесення змін до Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Борзнянського району Чернігівської області на 2016-2020 роки.
 4. Про внесення змін до районної Програми надання соціальних послуг особам, які потребують сторонньої допомоги на 2019 рік.
 5. Про затвердження технічних документацій по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок які надаються в оренду ТОВ «УКРТАУЕР» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій на території Борзнянського району.
 6. Про доповнення Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста Борзнянського району.
 7. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл та міста Борзнянського району у комунальну власність Печівської територіальної громади.
 8. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл та міста Борзнянського району у комунальну власність Омбиської територіальної громади.
 9. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл та міста Борзнянського району у комунальну власність Плисківської територіальної громади.
 10. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл та міста Борзнянського району у комунальну власність Комарівської територіальної громади.
 11. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл та міста Борзнянського району у комунальну власність Височанської територіальної громади.
 12. Про виключення списаного автомобіля із загального Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста Борзнянського району.
 13. Про безоплатну передачу у комунальну власність Борзнянської міської ради майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Борзнянського району.
 14. Про звернення Борзнянської міської ради до районної ради з метою делегування окремих повноважень Борзнянській райдержадміністрації.
 15. Про підтримання звернення Спілки фермерських господарств Борзнянського району до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови ВР України.
 16. Про звернення депутатів Борзнянської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення до 2025 року.
 17. Про затвердження списку присяжних Борзнянського районного суду.

Питання були розглянуті на засіданнях галузевих постійних комісій районної ради та на засіданні президії ради.

Заслухавши всі пропозиції та зауваження, присутні депутати районної ради прийняли відповідні рішення.