back

Їхня творчість в душі, їхня доля в культурі

07 листопада 2019

Багата талантами українська земля. І наша Борзнянщина має дуже великий творчий потенціал, який реалізують працівники культури та майстри народного мистецтва. Вже п’ятдесят років районний Будинок культури є центром тяжіння для талановитих дітей, артистичної молоді і шанованих ветеранів Борзнянщини.

З нагоди відзначення золотого ювілею Борзнянського районного Будинку культури та Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбулися урочистості та святковий концерт.

З подвійним святом творців культури вітали почесні гості: народний депутат України Валерій Давиденко, голова районної державної адміністрації Віра Проскура, голова районної ради Віктор Горбащенко, міський голова Анатолій Койда та депутат обласної ради Анатолій Хавило.

Виступаючі дякували культпрацівникам за невтомну та плідну працю, вагомий внесок у збагачення духовного потенціалу району. Кращих працівників сфери нагороджено Почесними грамотами народного депутата України Валерія Давиденка, обласної ради, районної державної адміністрації, районної ради та міської ради.

Почесними грамотами райдержадміністрації нагороджено:

  • Безпалого Анатолія Івановича – пенсіонера, активного учасника народного аматорського духового оркестру районного Будинку культури;
  • Заєць Валентину Миколаївну – пенсіонерку, учасницю жіночого вокального ансамблю «Супер бабуся»;
  • Міщенко Марію Григорівну – пенсіонерку, активну учасницю художньої самодіяльності районного Будинку культури з дня його відкриття.

Без традиції нема культури, без культури нема нації. І завдяки майстрам народного мистецтва, культура, як галузь розвивається, збагачується новими іменами та славиться досягненнями.

Вони – майстри своєї справи. Вони вміють доторкнутися до душі, зачепити найпотаємніше, вони дарують радість, створюють свято, несуть культуру до кожного серця, до кожної душі…

Щодня своєю працею вони роблять неймовірно багато для популяризації України як держави, українців як народу, який має потужне історичне надбання і величезний потенціал.

Тож, хай творча нива на Борзнянщині завжди буде встелена добрими плодами, новими здобутками та високими досягненнями!