back

Хай Заповіт Шевченка не загине, ми йдем за ВОЛЮ – і за ПРАВДУ з ним!!! Бо Україна стане на коліна лиш перед Богом, більш ні перед ким!

21 листопада 2019

21 листопада – історична дата, яка об’єднує дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

З цієї нагоди керівництво району, працівники держаних установ, підприємств, організацій та громадськість вшанували пам’ять великого Кобзаря, бо це був непримиренний борець за справедливість, за національне і духовне відродження України. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру.

Сьогодні ми низько вклоняємося всім учасникам національно-визвольної боротьби, всім тим, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Схиляємо голови перед героями-захисниками, які віддали життя захищаючи кордони, честь та гідність рідної України.

Серед тисячей загиблих – наші земляки: Олег Куслій, Микола Росомаха, Юрій Савченко, Володимир Лестуха, Віктор Кеслер та Володимир Бальченко.

Віра Проскура та Віктор Горбащенко поклали квіти до могили Олега Куслія та вшанували пам’ять всіх героїв Борзнянщини.

Слава Україні і вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Хай ніколи не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.