back

Ви стали прикладом усім, про вас нікому не забути! В понурій темряві віків світити будуть завжди Крути!

29 січня 2020

Сьогодні на місці легендарного бою біля залізничної станції Крути Борзнянського району Чернігівської області вшанували героїв першої російсько-української війни 1917-1918 років заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Подорван, заступник голови обласної ради Арсен Дідур, голова Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович, сивочолі ветерани, школярі та студенти, курсанти і ліцеїсти, учасники вже сучасної російсько-української війни, матері загиблих воїнів в АТО, військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії, делегації з різних міст, районів, областей, представники політичних партій.

Делегацію Борзнянського району очолили голова районної державної адміністрації Віра Проскура та голова районної ради Віктор Горбащенко.

Пам’ять усіх полеглих за свободу та незалежність Української держави учасники заходу вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Монументу. Відбулася заупокійна літія.

Зібранню представили тематичну літературно-мистецьку композицію. Також усі охочі могли ознайомитися з виставкою «Блокпост пам’яті», присвяченою загиблим на сході України героям, та відвідати музейну експозицію Меморіального комплексу.

Як відомо, експозиція та виставка розташовані у вагонах навколо імпровізованого символічного перону Київського залізничного вокзалу, з якого добровольці відправилися боронити країну від загарбників.