back

Засідання комісії з питань захисту прав дітей

25 червня 2020

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Лариси Осадчук було проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей.

 

На засіданні розглядались питання про доцільність позбавлення батьківських прав окремих жителів району, неналежне виконання батьківських обов’язків, визначення способу участі батька у вихованні сина. Розглянуті та затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Усі питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

 

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

 

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення та відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток людини, формування її особистості, моральних та етичних норм.