back

Привітання випускникам від голови районної державної адміністрації

30 липня 2020

27-31 липня відбулося вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту в навчальних закладах Борзнянського району.

 

Сьогодні і завтра проходить радіо-випускний на нашому районному радіомовленні.

 

Дорогі випускники!

Сьогодні у вас знаменний день, урочиста і зворушлива подія – шкільний випускний вечір, який в силу обставин проходить нетрадиційно.

 

Вітаю вас із закінченням школи. Бажаю від щирого серця сміливо ступити на стежку дорослого життя, взявши з собою свою мрію і теплі дитячі спогади. Хай вам у всьому допомагає удача і наполегливий характер, підтримка близьких людей і відмінний настрій.

 

Завжди пам’ятайте: ваші батьки, наставники, покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним.

 

Ви переходите в доросле життя. Ідіть завжди за своєю мрією і не відступайте, знайдіть щастя в житті і не пропустіть його. Удачі і успіхів вам бажаю на складному, але дуже цікавому життєвому шляху. Сьогодні ви залишаєте рідну школу, і все, що вас чекає у дорослому житті, тепер залежить тільки від вас самих. Тут вас навчили бути щирими, самостійними, відповідальними, чуйними. Навчили дружити, відстоювати свою думку, любити науку, дбайливо ставитися до знань, тобто дали основу того, без чого неможливо стати справжньою Людиною з великої літери! Бажаю вам не розгубити все це, а лише примножувати, виховувати в собі найкращі якості. Нехай ваші мрії здійсняться. Удачі вам, нових досягнень, щастя і успіхів у подальшому житті!

 

Мої вітання, моя подяка педагогам та батькам. Тим, кого ми пам`ятаємо все життя.

Разом із дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях. Разом з ними навчалися, раділи першій написаній букві і першому прочитаному слову, переймалися невдачами та підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти завжди вас люблять, ніколи не забувають дороги до рідної домівки, школи і стануть гідними громадянами нашої держави.

 

Здобувайте освіту, працюйте, примножуйте славу рідної землі, бо народилися ви і зростали у незалежній Україні, яку віками виборювали наші герої. Будьте гідними їх послідовниками та справжніми громадянами, гордо несіть славу минулих поколінь та творіть нову величну історію нашої держави.

 

Я вірю, що любов до рідного краю, глибока шана до надбань попередніх поколінь, високі ідеали, творча праця зроблять ваше життя щасливим.

 

Божого Вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

 

Щасти Вам у всьому! В добру путь!