back

Свято тих, хто ладен у будь-яку хвилину захищати родину й рідну Україну

13 жовтня 2020

В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – важлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День створення Української повстанської армії (УПА), а віднедавна й День захисника України.

 

Сучасна Українська держава є історичним та політичним спадкоємцем Київської Русі, козацтва та тисячолітньої християнської традиції. Тому поєднання цих свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги до них.

 

Сьогодні, в переддень державного свята, в райдержадміністрації відбулися урочистості. З вітальним словом виступили голова райдержадміністрації Лариса Осадчук, заступник голови районної ради Андрій Козішкурт та депутат Чернігівської обласної ради Анатолій Хавило.

 

 

 

 

За вагомий внесок у захист Української держави, особисту мужність і героїзм, проявлені під час виконання військового обов’язку в зоні АТО та з нагоди Дня захисника України Подяки Голови Чернігівської обласної державної адміністрації отримали:

  • Шалабанов Віктор Володимирович – член Борзнянської районної спілки учасників АТО;
  • Губар Олександр Миколайович – майор служби цивільного захисту, начальник 24-ї державної пожежно-рятувальної частини (м. Борзна) 4-го державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Чернігівській області;
  • Костючина Сергій Олександрович – старший охоронець групи швидкого реагування сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «ДРУЖБА-НОВА», учасник АТО.

 

Почесними грамотами районної державної адміністрації були нагороджені:

  • Дорошенко Артем Віталійович – учасник антитерористичної операції;
  • Шульгай Євгеній Миколайович – учасник антитерористичної операції;
  • Мосягін Валерій Олегович – учасник антитерористичної операції.

 

Пам’ять полеглих героїв у боротьбі за нашу свободу і незалежність вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки Олега Куслія та до пам’ятного знаку воїнів Другої світової війни.