back

«Серце у людини є – щоб думати не тільки про себе», – ця істина стала змістом життя для батьків-усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів та опікунів

13 жовтня 2020

Щоосені, а саме 30 вересня, в Україні відзначався День усиновлення. Це вже традиційний день вшанування одвічних людських цінностей: людяності, милосердя, доброти та любові. Сьогодні голова райдержадміністрації Лариса Осадчук вручила Подяку голови Чернігівської обласної ради – усиновлювачу Ларисі Іллюші, за сумлінну працю, значний особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері захисту законних прав та інтересів дітей та з нагоди Дня усиновлення.

 

Щоб дитинство було безтурботним, радісним і щасливим, кожній дитині необхідна батьківська любов, тепло та родинний затишок.

 

Захист прав та інтересів дітей, і передусім найуразливішої категорії – дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, створення гідних умов для їх виховання та розвитку є одним із пріоритетів державної політики України. Держава і суспільство відповідальні за долю кожної дитини, яка опинилась у скруті. Життя, безпека, здоров’я, майбутнє дитини залежить від нас, дорослих.

 

Жителі району, приймаючи в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю та залишилися без батьківського піклування, виявляють найкращі людські почуття та моральні чесноти. Адже усиновити дитину-сироту, полюбити, виховати і виростити як рідну – це надзвичайно важливий крок. Саме такі сім’ї вселяють в дитячі душі і серця віру, надію та любов, роблять дитинство світлим і радісним.