back

Лариса Осадчук привітала аграріїв з професійним святом

16 листопада 2020

Аграрний сектор є основною галуззю не лише в Борзнянському районі, а й всієї нашої держави. Сьогодні в агропромисловому комплексі району працюють близько 40 підприємств і понад 60 фермерських господарств. І саме вони беруть участь у забезпеченні продовольчої безпеки країни.

 

З метою відзначення їхнього великого вкладу, сьогодні голова райдержадміністрації Лариса Осадчук зустрілася із представниками аграрного сектору та привітала з професійним святом.

 

 

 

Лариса Анатоліївна наголосила, що завдяки багатому досвіду, мудрості та працелюбності наших аграріїв, ця сфера продовжує розвиватися, впроваджувати новітні технології, збільшувати врожайність сільськогосподарських земель і щороку досягати позитивних змін.

 

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства подякою Чернігівської обласної ради відзначено Прокопенко Ольгу Василівну – головного зоотехніка ДП «ДГ «Іванівка».

 

 

 

 

Почесні грамоти Борзнянської районної державної адміністрації вручені:

Давидову Віталію Леонідовичу – керівнику Північного регіонального управління із соціальної політики сільськогосподарського ТОВ «Дружба-Нова»,

Шиянову Олегу Юрійовичу – голові фермерського господарства «Українська Вольниця»,

Проскурі Миколі Миколайовичу – директору сільськогосподарського ТОВ «Авангард».