back

«Хто визволиться сам, той буде вільний, хто визволить кого, в неволю візьме…»

20 листопада 2020

Леся Українка, Іван Франко, Тарас Шевченко – одвічні борці за свободу та гідність свого народу. Протягом віків наша країна знову і знову відстоювала свою волю та честь, гідність та справедливість.

 

Помаранчева революція та Революція Гідності знову продемонстрували всьому світу, що Україна – це народ, і тільки він має силу та владу у своїй країні. Жоден ворог не зламає духу української нації. Події листопада 2004 та 2013 років залишили глибокий та незабутній слід в історії. Вони змінили нас і продовжують формувати нову ментальність кожного українця.

 

Сьогодні ми знову згадуємо ті події, переживаємо ті емоції. Назавжди в пам’яті кожного українця залишаться наші хоробрі янголи – Герої Небесної Сотні та воїни АТО, що загинули, захищаючи свою Батьківщину. Їх подвиг не був марним. Весь світ зрозумів, що Україна – сильна згуртована нація.

 

Напередодні свята голова районної державної адміністрації Лариса Осадчук та заступник голови райдержадміністрації Тетяна Пирог спільно із секретарем міської ради Людмилою Дорош, директором КЗ «Борзнянський ліцей» Надією Майстат та головою громадської організації учасників АТО Сергієм Локтем поклали квіти до пам’ятника Тараса Шевченка та меморіальної дошки Олега Куслія.