back

Новорічні вихідні принесли не лише радість

06 січня 2021

В  ніч з 31 грудня на 1 січня бійці ДСНС у різних куточках України залучалися до ліквідації пожеж, спричинених порушенням правил пожежної безпеки в тому числі необережністю громадян під час використання піротехнічних засобів.

 

Зокрема, на Миколаївщині  сталося 8 пожеж, на Чернігівщині – 4, у м. Дніпро – 1, у Запорізькій області  - 1.

Необережність у поводженні з піротехнічними засобами та недбалість дорослих призвели до травмування дітей у новорічну ніч.

Так, у Дніпрі в 10-річної дівчинки у руках вибухнула петарда, в результаті чого дитині відірвало пальці. На Черкащині  10-річний хлопчик зазнав травми, коли йому в голову влучила петарда. Хлопця доправили до лікарні.

Окрім того, надзвичайники надавали допомогу громадянам, які опинилися в інших складних ситуаціях у перший день нового року.

Так, в Івано-Франківській області  заблукала жінка, жителька Київської області, яка відпочивала в складі групи в одному з готелів. Туристка самостійно пішла на гору Явірник та втратила орієнтування. Рятувальниками за допомогою мобільного зв’язку було встановлено орієнтовне місце перебування туристки та вже незабаром її було знайдено та супроводжено до місця тимчасового проживання.

На Львівщині до ДСНС надійшла інформація, що у с. Славське внаслідок виходу з ладу трансформаторної підстанції, сталася зупинка крісельного підйомника. Гірничо-рятувальні підрозділи ДСНС проводили роботи зі зняття туристів з крісельного підйомника, на якому перебувало 74 особи (з них 13 дітей та 3 вагітних жінки) за температури повітря 1 градус тепла. О 16:05 з крісельного підйомника зняли всіx 74 особи. 

Трагічна подія трапилася у Закарпатській області, де у новорічну ніч на р. Лисичанка потонув 24-річний хлопець.

 

Шановні громадяни! 

Закликаємо вас протягом Різдвяних вихідних бути обережними, аби свято не перетворилося на прикрощі!

Будьте пильні: дотримуйтеся правил пожежної безпеки, будьте обережними під час використання піротехнічних засобів, слідкуйте за своїми дітьми!