Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

17 квітня 2013

Довідка про стан роботи із зверненнями громадян в Борзнянській райдержадміністрації за ІІ квартал 2011 року

Районна державна адміністрація протягом кварталу проводила постійну роботу по забезпеченню реалізації конституційного права громадян на звернення, вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Протягом кварталу головою райдержадміністрації проводились дні особистого прийому громадян, виїзні приймальні, «пряма телефонна лінія» та розглядались письмові звернення.

Стан роботи із зверненнями громадян розглядався на спільному розширеному засіданні колегії райдержадміністрації та президії районної ради 25.02.2011 року та 16.06.2011 року, на засіданні постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян 17.02.2011 року та висвітлювався в районній газеті «Вісті Борзнянщини».

В ІІ кварталі 2011 року надійшло 22 письмові звернення, що на 6 звернень менше ніж за відповідний період минулого року.

Найбільше звернень надійшло від жителів м. Борзна – 8, в ІІ кварталі 2010 року отримано також 8 звернень. 3 звернення отримано від жителів села Нові Млини. 2 звернення надійшло від жителів сіла Головеньки. По 1 зверненню отримано від жителів сіл Красностав, Носелівка, Пам’ятне, Велика Загорівка, Красносільське, Оленівка, Печі, міста Київ та Ніжин.

Отримано 3 колективних звернення, які стосувались земельних відносин та діяльності освітніх закладів району, в ІІ кварталі 2010 року надійшло 1 колективне звернення.

Колективне звернення отримано від жителів села Велика Загорівка, власників ВРХ щодо розчищення водойми для напування ВРХ в період випасання. Райдержадміністрація розглянула звернення та надала дозвіл на розчищення водойми.

Аналізуючи звернення за порушеними питаннями бачимо, що найбільше звернень стосувалось аграрної політики та земельних відносин – 7, що на 3 звернення менше ніж за відповідний період минулого року. По 4 звернення отримано, які відносяться до соціальної сфери та комунального господарства.

Надійшло звернення жительки міста Борзна, адресоване Президенту України щодо призначення пенсії. Заявниці в установлений законодавством термін була надана письмова відповідь та роз’яснений порядок призначення пенсії. 3 звернення стосувалось житла. 2 звернення відносились до сфери освіти. По 1 зверненню стосувалось економічної та цінової політики, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку.

Протягом звітного періоду головою райдержадміністрації було проведено 6 особистих прийомів громадян та зареєстровано 5 звернень, що на 10 звернень менше ніж за відповідний періад 2010 року. Порушувались питання, які стосувались земельних відносин, житлової політики, отримання матеріальної допомоги, тощо.

Виїзні приймальні проведені в селах Велика Доч та Велика Загорівка, також проведена виїзна колегія в селі Високе, на засіданні якої розглядалось питання щодо стану роботи із зверненнями громадян. Під час проведення виїзних приймалень зареєстровано 6 звернень жителів району. Порушувались звернення щодо транспортного сполучення, врегулювання земельних відносин, тощо.

Протягом ІІ кварталу 2011 року головою райдержадміністрації проведено 3 «прямі телефонні лінії» з жителями Борзнянщини. Зателефонувало 11 жителів району, за відповідний період минулого року отримано 12 звернень. Порушувалися питання соціальної сфери, транспорту і зв’язку, врегулювання земельних відносин, тощо.