Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

17 квітня 2013

Довідка про стан роботи із зверненнями громадян в Борзнянській райдержадміністрації за Ш квартал 2011 року

Районна державна адміністрація протягом кварталу проводила постійну роботу по забезпеченню реалізації конституційного права громадян на звернення, вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Протягом кварталу головою райдержадміністрації проводились дні особистого прийому громадян, виїзні приймальні, «пряма телефонна лінія» та розглядались письмові звернення.

Стан роботи із зверненнями громадян розглядався на спільному розширеному засіданні колегії райдержадміністрації та президії районної ради 22.09.2011 року та висвітлювався в районній газеті «Вісті Борзнянщини».

В ІІІ кварталі 2011 року надійшло 24 письмові звернення, що на 5 звернень менше ніж за відповідний період минулого року.

Найбільше звернень надійшло від жителів м. Борзна – 13, в ІІІ кварталі 2010 року 5 звернень.

3 звернення отримано від жителів села Велика Загорівка.

2 звернення надійшло від жителів сіл Комарівка та Нові Млини.

По 1 зверненню отримано від жителів сіл Кинашівка, Оленівка, Головеньки та Велика Доч.

Отримано 3 колективних звернення, які стосувались праці та діяльності освітніх закладів району, в ІІІ кварталі 2010 року надійшло 4 колективні звернення.

Аналізуючи звернення за порушеними питаннями бачимо, що найбільше звернень стосувалось соціальної сфери – 7.

По 5 звернень отримано щодо врегулювання земельних відносин та комунального господарства.

3 звернення відносились до освітньої сфери, 2 - стосувались праці та екології.

Протягом звітного періоду головою райдержадміністрації було проведено 6 особистих прийомів громадян та зареєстровано 8 звернень, що на 2 звернення менше ніж за відповідний період 2010 року. Порушувались питання, які стосувались земельних відносин, житлової політики, отримання матеріальної допомоги, працевлаштування, тощо.

Виїзні приймальні проведені в селах Тростянка, Комарівка та Носелівка. Під час проведення виїзних приймалень зареєстровано 3 звернення жителів району. Порушувались питання щодо відновлення роботи проводового радіо та врегулювання земельних відносин. За відповідний період минулого року виїзні приймальні були проведені в чотирьох населених пунктах району, зареєстровано 15 звернень.

Протягом ІІІ кварталу 2011 року головою райдержадміністрації проведено 3 «прямі телефонні лінії» з жителями Борзнянщини. Зателефонувало 14 жителів району, за відповідний період минулого року отримано 16 звернень.

Порушувалися питання соціальної сфери, транспорту і зв’язку, врегулювання земельних відносин, освіти, тощо.