Борзнянська РДА
      Анонси

Назад

1.На стадіоні ім. Ю.О.Гагаріна в м.Чернігові відбулася третя обласна Спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських та селищних рад. Депутати змагалися в п»яти видах спорту: міні-футболі, волейболі, шахах, шашках та настільному тенісі. Високий результат показали депутати Борзнянщини, які серед 22-х команд-учасниць вибороли почесне третє загальнокомандне місце. Найкращий результат показали футболісти, які посіли 4 місце та майстри гри в шахи, що стали п»ятими. Серед кращих депутатів Володимир Ткаченко, Микола Нетреба, Олександр Куранда, Валерій Яременко, Олег Кордюк, Віталій Курінський, Сергій Кравченко, Ольга Харченко, Валентина Рубан, Анатолій Морський, Ірина Івахно. Очолював команду голова районної ради Борис Силко.

2. 25.06.2013 р в м.Чернігові відбулася обласна Спартакіада серед працівників освіти- членів профспілки працівників освіти і науки України. В програму змагань входили види спорту: футбол, настільний теніс, армспорт.

В змаганнях взяла рекордна кількість команд- 32.

Відмінно виступила в цих змаганнях команда освітян Борзнянщини. Наші спортсмени зайняли 8 місце в турнірі з футболу, 10- з настільного тенісу, 4 – з армспорту. В загальнокомандному борзнянці – треті. В особистому заліку вчитель гімназії ім П.Куліша Олег Лазоренко виборов «бронзову» медаль в настільному тенісі, а Сергій Петрук ( працівник Носелівської ЗОШ І-ІІІ ст ) «срібну» медаль в змаганнях з армспорту. Готував команду до змагань Петро Єргалієв, а очолювала її голова профспілки працівників освіти Валентина Тесленко.