Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

04 червня 2013

Чемпіонат області з футболу сезону 2013 року
ВИЩА  ЛІГА
         Команди – учасниці

1. ЛКТ-СЛАВУТИЧ              СЛАВУТИЧ
2.АВАНГАРД                        КОРЮКІВКА
3.ЄДНІСТЬ                            ПЛИСКИ
4.ЮСБ                                   ЧЕРНІГІВ
5.ФК НІЖИН                         НІЖИН
6.ФК ПРИЛУКИ                    ПРИЛУКИ
7.НІКА                                   ЧЕРНІГІВ
8.РЕВНА                                СЕМЕНІВКА

1-й тур.  25.05.2013 р.

1

ЛКТ-СЛАВУТИЧ

РЕВНА

5-0

2

АВАНГАРД

НІКА

2-0

3

ЄДНІСТЬ

ФК ПРИЛУКИ

8-0

4

ЮСБ

ФК НІЖИН

1-0

2-й тур.  01.06.2013 р.

5

РЕВНА

ФК НІЖИН

2-2

6

ФК ПРИЛУКИ

ЮСБ

0-5

7

НІКА

ЄДНІСТЬ

0-1

8

ЛКТ-СЛАВУТИЧ

АВАНГАРД

2-2

 

Турнірна  таблиця станом  на 02.06.2013 р.

 

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Єдність             Плиски

2

2

0

0

9-0

6

2

ЮСБ                 Чернігів

2

2

0

0

6-0

6

3

ЛКТ-Славутич  Славутич

2

1

1

0

7-2

4

4

Авангард           Корюківка

2

1

1

0

4-2

4

5

ФК                     Ніжин

2

0

1

1

2-3

1

6

Ревна                 Семенівка

2

0

1

1

2-7

1

7

Ніка                   Чернігів

2

0

0

2

0-3

0

8

ФК                      Прилуки

2

0

0

2

0-13

0

 

ПЕРША  ЛІГА

Північна  зона

Команди-учасниці

1.ФК БОРЗНА              БОРЗНА
2.ФК КОРОП               КОРОП
3.БІОТЕХ                     СОСНИЦЯ
4.ЗІРКА                        КОРЮКІВКА
5.ДЕСНА                      НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ

 

1-й тур.  25.05.2013 р.

 

1

Десна

Зірка

перен.

2

ФК Короп

ФК Борзна

перен.

3

Біотех

вихідний

 

 

2-й тур.  01.06.2013 р.

4

Десна

ФК Короп

2-1

5

ФК Борзна

Біотех

2-1

6

Зірка

вихідна

 

 

         ФК Борзна                  -        Біотех  Сосниця                   2-1    ( 2-0 )
01.06.2013 р.  м.Борзна. Ст. «Колос». Арбітр: Бондаренко Олександр  Бахмач
ФК «Борзна» :  Зорька Костянтин, Дудка Олександр, Менщик Володимир, Саєнко Володимир, Садовой Денис, Івахно Юрій, Левенець Анатолій, Чичкан Олександр, Брязкало Станіслав, Чичкан Сергій, Бодун Ярослав ( з 55 хв. Музиченко Вадим ).
Голи:  Чичкан Сергій – 23 хв., Бодун Ярослав – 25 хв.

Турнірна  таблиця станом  на 02.06.2013 р.

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

ФК               Борзна

1

1

0

0

2-1

3

2

Десна          Н.Сіверський

1

1

0

0

2-1

3

3

ФК               Короп

1

0

0

1

1-2

0

4

Біотех         Сосниця

1

0

0

1

1-2

0

5

Зірка            Корюківка

0

0

0

0

-

0

Південна  зона
Команди-учасниці

1.ФК БАХМАЧ             БАХМАЧ
2.ДИНАМО                  ІЧНЯ
3.ФК ЛОСИНІВКА      ЛОСИНІВКА
4.ШТУРМ                     ЖОВТНЕВЕ
5.ДРУЖБА-НОВА        ВАРВА
6.АГРІКОР-ХОЛДИНГ Ч.ПАРТИЗАНИ

 

1-й тур.  25.05.2013 р.

 

1

ФК Бахмач

Агрікор-Холдинг

10-0

2

Динамо

Дружба-Нова

2-3

3

Лосинівка

Штурм

4-0

2-й тур.  01.06.2013 р.

4

Агрікор-Холдинг

Штурм

2-3

5

Дружба-Нова

Лосинівка

1-0

6

ФК Бахмач

Динамо

0-2

 

Турнірна  таблиця станом  на 02.06.2013 р.

 

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Дружба-Нова  Варва

2

2

0

0

4-2

6

2

ФК                   Бахмач

2

1

0

1

10-2

3

3

ФК                   Лосинівка

2

1

0

1

4-1

3

4

Динамо           Ічня

2

1

0

1

4-3

3

5

Штурм            Жовтневе

2

1

0

1

3-6

3

6

Агрікор-Холдинг Ч.Парт.

2

0

0

2

2-13

0

 

 

 

 

Центральна  зона

Команди-учасниці

1.ФК ОСТЕР                ОСТЕР
2.КОЛОС                     СМОЛЯНКА
3.ЗЕРНОПРОМ            АНИСІВ
4.ПОЛІССЯ-ЮНІСТЬ  ДОБРЯНКА
5.ЕФЕС                         ЧЕРНІГІВ
6.ФК БЕРЕЗНЕ             БЕРЕЗНЕ

 

1-й тур.  25.05.2013 р.

 

1

ФК Остер

ФК Березне

5-1

2

Колос

Ефес

2-2

3

Зернопром

Полісся-Юність

1-3

 

2-й тур.  01.06.2013 р.

 

4

ФК Березне

Полісся-Юність

0-5

5

Ефес

Зернопром

4-3

6

ФК Остер

Колос

2-0

        

Турнірна  таблиця станом  на 02.06.2013 р.

 

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

ФК                  Остер

2

2

0

0

7-1

6

2

Полісся-Ю      Добрянка

2

2

0

0

8-1

6

3

Ефес                Чернігів

2

1

1

0

6-5

4

4

Колос              Смолянка

2

0

1

1

2-4

1

5

Зернопром      Анисів

2

0

0

2

4-7

0

6

ФК                   Березне

2

0

0

2

1-10

0