Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

11 червня 2013

Чемпіонат області з футболу сезону 2013 року

ВИЩА  ЛІГА
         Команди – учасниці

1. ЛКТ-СЛАВУТИЧ              СЛАВУТИЧ
2.АВАНГАРД                        КОРЮКІВКА
3.ЄДНІСТЬ                            ПЛИСКИ
4.ЮСБ                                   ЧЕРНІГІВ
5.ФК НІЖИН                         НІЖИН
6.ФК ПРИЛУКИ                   ПРИЛУКИ
7.НІКА                                   ЧЕРНІГІВ
8.РЕВНА                                СЕМЕНІВКА

3-й тур.  08.06.2013 р.

1

Авангард

Ревна

2-0

2

Єдність

ЛКТ-Славутич

1-0

3

ЮСБ

Ніка

4-1

4

ФК Ніжин

ФК Прилуки

6-0

 

Турнірна  таблиця станом  на 10.06.2013 р.

 

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Єдність             Плиски

2

3

0

0

10-0

9

2

ЮСБ                 Чернігів

3

3

0

0

10-1

9

3

Авангард           Корюківка

3

2

1

0

6-2

7

4

ФК                     Ніжин

3

1

1

1

8-3

4

5

ЛКТ                   Славутич

3

1

1

1

7-3

4

6

Ревна                 Семенівка

3

0

1

2

2-9

1

7

Ніка                   Чернігів

3

0

0

3

1-7

0

8

ФК                      Прилуки

3

0

0

3

0-19

0

В 4-му турі  15 червня зустрічаються

Ревна         -       ФК Прилуки
Ніка           -        ФК Ніжин
ЛКТ           -        ЮСБ
Авангард   -       Єдність

 

ПЕРША  ЛІГА

Північна  зона

Команди-учасниці

1.ФК БОРЗНА              БОРЗНА
2.ФК КОРОП               КОРОП
3.БІОТЕХ                     СОСНИЦЯ
4.ЗІРКА                        КОРЮКІВКА
5.ДЕСНА                      НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ

 

3-й тур.  08.06.2013 р.

 

1

ФК Короп

Зірка

2-2

2

Біотех

Десна

3-0

3

ФК «Борзна»

вихідний

 

 

Турнірна  таблиця станом  на 10.06.2013 р.

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Біотех           Сосниця

2

1

0

1

4-2

3

2

ФК Борзна   Борзна

1

1

0

0

2-1

3

3

Десна            Н.Сіверський

2

1

0

1

2-4

3

4

Зірка             Корюківка

1

0

1

0

2-2

1

5

ФК Короп    Короп

2

0

1

1

3-4

1

В 4-му турі 15 червня зустрічаються

Зірка           -        ФК Борзна
ФК Короп  -        Біотех

Південна  зона
Команди-учасниці

1.ФК БАХМАЧ            БАХМАЧ
2.ДИНАМО                  ІЧНЯ
3.ФК ЛОСИНІВКА     ЛОСИНІВКА
4.ШТУРМ                     ЖОВТНЕВЕ
5.ДРУЖБА-НОВА        ВАРВА
6.АГРІКОР-ХОЛДИНГ Ч.ПАРТИЗАНИ

 

3-й тур.  08.06.2013 р.

1

Динамо

Агрікор-Холдинг

1-3

2

ФК Лосинівка

ФК Бахмач

2-4

3

Штурм

Дружба-Нова

0-4

Турнірна  таблиця станом  на 10.06.2013 р.

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Дружба-Нова  Варва

3

3

0

0

8-2

9

2

ФК                   Бахмач

3

2

0

1

14-4

6

3

ФК                   Лосинівка

3

1

0

2

6-5

3

4

Динамо           Ічня

3

1

0

2

5-6

3

5

Штурм            Жовтневе

3

1

0

2

3-10

3

6

Агрікор-Холдинг Ч.Парт.

3

1

0

2

5-14

3

В 4-му турі 15 червня зустрічаються

Агрікор-Холдинг         -        Дружба-Нова
ФК Бахмач                   -        Штурм
Динамо                         -        ФК Лосинівка

Центральна  зона

Команди-учасниці

1.ФК ОСТЕР                ОСТЕР
2.КОЛОС                     СМОЛЯНКА
3.ЗЕРНОПРОМ            АНИСІВ
4.ПОЛІССЯ-ЮНІСТЬ  ДОБРЯНКА
5.ЕФЕС                         ЧЕРНІГІВ
6.ФК БЕРЕЗНЕ             БЕРЕЗНЕ

 

3-й тур.  08.06.2013 р.

 

1

Колос

ФК Березне

2-1

2

Зернопром

ФК Остер

3-0

3

Полісся-Юність

Ефес

2-2

 

 

Турнірна  таблиця станом  на 10.06.2013 р.

 

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Полісся-Ю      Добрянка

3

2

1

0

10-3

9

2

ФК Остер       Остер

3

2

0

1

7-4

6

3

Ефес                Чернігів

3

1

2

0

8-7

5

4

Колос              Смолянка

3

1

1

1

4-5

4

5

Зернопром      Анисів

3

1

0

2

7-7

3

6

ФК                   Березне

3

0

0

3

2-12

0

В 4-му турі 15 червня зустрічаються

ФК Березне         -        Ефес
ФК Остер            -        Полісся-Юність
Колос                  -        Зернопром