Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

18 червня 2013

Соціальні ініціативи в дії

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, з метою популяризації здорового способу життя та в рамках масових спортивних заходів "Літо спортивне - 2013" в Борзні відбулися фінальні ігри першості Борзнянського району з паркового волейболу.

Як уже повідомлялося до фінальної частини змагань вийшли 4 колективи ( «Явір» Борзна, «Спартак» Кинашівка, «Патріот» Іванівка, «Всеволож» Сиволож ), які в одноколовому турнірі і визначили чемпіона. Ним другий рік поспіль став дружній колектив іванівського «Патріота» в складі Максима Кеди, Євгена Ткаченка, Євгена Масалаєва та Миколи Кривуня. Сільські спортсмени впевнено здобули перемоги над своїми суперниками і по праву завоювали почесний трофей. На другому місці кинашівський «Спартак», борзнянський «Явір» - третій. Не зуміла скласти конкуренцію своїм суперникам сиволозька «Всеволож». Вона – четверта.

• Літній волейбольний сезон продовжується. На черзі змагання з нагоди Дня Молоді, які відбудуться 30 червня ц.р. в Борзні та Сиволожі. До речі в цей день в Борзні вперше планується провести турнір з пляжного волейболу серед жінок. Організатори змагань чекають заявок від команд-учасниць до 27.06.2013.

• До уваги любителів пляжного волейболу. 6 липня стартує розіграш Кубка Борзнянського району. В цей день відбудуться зональньні змагання. Переможці зональних змагань розіграють почесний трофей наступного дня, 7 липня. Система проведення та місця проведення змагань визначаться після отримання заявок від команд-учасниць. Останній день прийому заявок – 02.07.2013 р.