Борзнянська РДА
      Анонси
















               


              Назад

              Чемпіонат області з футболу сезону 2013 року

              ВИЩА  ЛІГА
                       Команди – учасниці

              1. ЛКТ-СЛАВУТИЧ              СЛАВУТИЧ
              2.АВАНГАРД                        КОРЮКІВКА
              3.ЄДНІСТЬ                             ПЛИСКИ
              4.ЮСБ                                   ЧЕРНІГІВ
              5.ФК НІЖИН                         НІЖИН
              6.ФК ПРИЛУКИ                    ПРИЛУКИ
              7.НІКА                                   ЧЕРНІГІВ
              8.РЕВНА                                СЕМЕНІВКА

              4-й тур.  15.06.2013 р.

              1

              Ревна

              ФК Прилуки

              9-0

              2

              Ніка

              ФК Ніжин

              0-1

              3

              ЛКТ -Славутич

              ЮСБ

              0-3

              4

              Авангард

              Єдність

              2-0

               

              Турнірна  таблиця станом  на 16.06.2013 р.

               

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              ЮСБ                 Чернігів

              4

              4

              0

              0

              13-1

              12

              2

              Авангард           Корюківка

              4

              3

              1

              0

              8-2

              10

              3

              Єдність              Плиски

              4

              3

              0

              1

              10-2

              9

              4

              ФК                     Ніжин

              4

              2

              1

              1

              9-3

              7

              5

              Ревна                 Семенівка

              4

              1

              1

              2

              11-9

              4

              6

              ЛКТ                   Славутич

              4

              1

              1

              2

              7-6

              4

              7

              Ніка                   Чернігів

              4

              0

              0

              4

              1-8

              0

              8

              ФК                      Прилуки

              4

              0

              0

              4

              0-28

              0

              В 5-му турі  22 червня зустрічаються

              Єдність               -        Ревна
              ЮСБ                   -        Авангард
              ФК Ніжин           -        ЛКТ
              ФК Прилуки        -        Ніка

               

              ПЕРША  ЛІГА

              Північна  зона

              Команди-учасниці

              1.ФК БОРЗНА              БОРЗНА
              2.ФК КОРОП               КОРОП
              3.БІОТЕХ                     СОСНИЦЯ
              4.ЗІРКА                        КОРЮКІВКА
              5.ДЕСНА                      НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ

               

              4-й тур.  15.06.2013 р.

               

              1

              Зірка

              ФК Борзна

              3-4

              2

              ФК Короп

              Біотех

              2-1

              3

              Десна

              вихідна

               

              Зірка Корюківка – ФК «Борзна»    3-4  ( 1-2 )
              м.Корюківка. Суддя: В.Бондар м.Чернігів
              ФК «Борзна»: Катінов Є., Лавренко В., Менщик В., Садовой Д., Коротич Є., Івахно Ю., Кабанець С., Брязкало С., Левінець А., Музиченко В., Чичкан С., Довгополий В., Арендар І.
              Голи:  Брязкало Станіслав - 2 , Чичкан Сергій, Арендар Ігор.

              Турнірна  таблиця станом  на 16.06.2013 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              ФК Борзна   Борзна

              2

              2

              0

              0

              6-4

              6

              2

              ФК Короп    Короп

              3

              1

              1

              1

              5-5

              4

              3

              Біотех           Сосниця

              3

              1

              0

              2

              5-4

              3

              4

              Десна            Н.Сіверський

              2

              1

              0

              1

              2-4

              3

              5

              Зірка             Корюківка

              2

              0

              1

              1

              5-6

              1

              В 5-му турі 22 червня зустрічаються

              Біотех                  -        Зірка
              ФК Борзна          -        Десна

               

               

              Південна  зона
              Команди-учасниці

              1.ФК БАХМАЧ             БАХМАЧ
              2.ДИНАМО                  ІЧНЯ
              3.ФК ЛОСИНІВКА      ЛОСИНІВКА
              4.ШТУРМ                     ЖОВТНЕВЕ
              5.ДРУЖБА-НОВА        ВАРВА
              6.АГРІКОР-ХОЛДИНГ Ч.ПАРТИЗАНИ

               

              4-й тур.  15.06.2013 р.

              1

              Агрікор-Холдинг

              Дружба-Нова

              1-4

              2

              ФК Бахмач

              Штурм

              4-0

              3

              Динамо

              ФК Лосинівка

              2-1

              Турнірна  таблиця станом  на 16.06.2013 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Дружба-Нова  Варва

              4

              4

              0

              0

              12-3

              12

              2

              ФК                   Бахмач

              4

              3

              0

              1

              18-4

              9

              3

              Динамо           Ічня

              4

              2

              0

              2

              7-7

              6

              4

              ФК                  Лосинівка

              4

              1

              0

              3

              7-7

              3

              5

              Штурм            Жовтневе

              4

              1

              0

              3

              3-14

              3

              6

              Агрікор-Холдинг Ч.Парт.

              4

              1

              0

              3

              6-18

              3

              В 5-му турі 22 червня зустрічаються

              ФК Лосинівка               -        Агрікор-Холдинг
              Штурм                          -        Динамо
              Дружба-Нова               -        ФК Бахмач

              Центральна  зона

              Команди-учасниці

              1.ФК ОСТЕР                ОСТЕР
              2.КОЛОС                     СМОЛЯНКА
              3.ЗЕРНОПРОМ            АНИСІВ
              4.ПОЛІССЯ-ЮНІСТЬ  ДОБРЯНКА
              5.ЕФЕС                         ЧЕРНІГІВ
              6.ФК БЕРЕЗНЕ             БЕРЕЗНЕ

               

              4-й тур.  15.06.2013 р.

               

              1

              ФК Березне

              Ефес

              2-4

              2

              ФК Остер

              Полісся-Юність

              перенесено

              3

              Колос

              Зернопром

              2-0

               

               

              Турнірна  таблиця станом  на 16.06.2013 р.

               

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Ефес                Чернігів

              4

              2

              2

              0

              12-9

              8

              2

              Полісся-Д       Добрянка

              3

              2

              1

              0

              10-3

              7

              3

              Колос              Смолянка

              4

              2

              1

              1

              6-5

              7

              4

              ФК Остер       Остер

              3

              2

              0

              1

              7-4

              6

              5

              Зернопром      Анисів

              4

              1

              0

              3

              7-9

              3

              6

              ФК                   Березне

              4

              0

              0

              4

              4-16

              0

              В 5-му турі 22  червня зустрічаються

              Зернопром                   -        ФК Березне
              Полісся-Юність            -        Колос
              Ефес                              -        ФК Остер

              Назад



              18 Серпня 2018 10:00
              17 Серпня 2018 08:00
              16 Серпня 2018 09:00
              09 Серпня 2018 10:00
              03 Серпня 2018 08:00
              23 Липня 2018 12:00