Борзнянська РДА
      Анонси
















               


              Назад

              Чемпіонат області з футболу сезону 2013 року

              ВИЩА  ЛІГА
                       Команди – учасниці

              1. ЛКТ-СЛАВУТИЧ             СЛАВУТИЧ
              2.АВАНГАРД                       КОРЮКІВКА
              3.ЄДНІСТЬ                           ПЛИСКИ
              4.ЮСБ                                   ЧЕРНІГІВ
              5.ФК НІЖИН                        НІЖИН
              6.ФК ПРИЛУКИ                  ПРИЛУКИ
              7.НІКА                                  ЧЕРНІГІВ
              8.РЕВНА                               СЕМЕНІВКА

              5-й тур.  22.06.2013 р.

              1

              Єдність

              Ревна

              1-2

              2

              ЮСБ

              Авангард

              1-2

              3

              ФК Ніжин

              ЛКТ-Славутич

              2-1

              4

              ФК Прилуки

              Ніка

              2-1

               

              Турнірна  таблиця станом  на 23.06.2013 р.

               

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Авангард           Корюківка

              5

              4

              1

              0

              10-3

              13

              2

              ЮСБ                  Чернігів

              5

              4

              0

              1

              14-3

              12

              3

              ФК                     Ніжин

              5

              3

              1

              1

              11-4

              10

              4

              Єдність              Плиски

              5

              3

              0

              2

              11-4

              9

              5

              Ревна                 Семенівка

              5

              2

              1

              2

              13-10

              7

              6

              ЛКТ                   Славутич

              5

              1

              1

              3

              8-8

              4

              7

              ФК                      Прилуки

              5

              1

              0

              4

              1-28

              3

              8

              Ніка                    Чернігів

              5

              0

              0

              5

              1-9

              0

              В 6-му турі  22 червня зустрічаються

              Ревна                   -       Ніка
              ЛКТ-Славутич   -       ФК Прилуки
              Авангард            -        ФК Ніжин
              Єдність               -        ЮСБ

               

              ПЕРША  ЛІГА

              Північна  зона

              Команди-учасниці

              1.ФК БОРЗНА             БОРЗНА
              2.ФК КОРОП              КОРОП
              3.БІОТЕХ                     СОСНИЦЯ
              4.ЗІРКА                        КОРЮКІВКА
              5.ДЕСНА                      НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ

               

              5-й тур.  22.06.2013 р.

               

              1

              Біотех

              Зірка

              5-1

              2

              ФК Борзна

              Десна

              3-0 ( т )

              3

              ФК Короп

              вихідний

               

              ФК «Борзна»  -  «Десна» Новгород-Сіверський     3-0  ( т  )
              Команда «Десна» на гру не з’явилася.

              Турнірна  таблиця станом  на 23.06.2013 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              ФК Борзна   Борзна

              3

              3

              0

              0

              9-4

              9

              2

              Біотех           Сосниця

              4

              2

              0

              2

              10-5

              6

              3

              ФК                Короп

              3

              1

              1

              1

              5-5

              4

              4

              Десна            Н.Сіверський

              3

              1

              0

              2

              2-7

              3

              5

              Зірка             Корюківка

              3

              0

              1

              2

              6-11

              1

              Пропущені ігри 1-го ігрового туру  відбудуться  06.07.2013 р.

              ФК Короп                     -       ФК Борзна
              Десна                            -        Зірка

              В 6-му турі  13  липня  зустрічаються

              Десна                            -       ФК  Борзна
              Зірка                             -        Біотех
              ФК Короп                     -      вихідний

               

              Південна  зона
              Команди-учасниці

              1.ФК БАХМАЧ            БАХМАЧ
              2.ДИНАМО                  ІЧНЯ
              3.ФК ЛОСИНІВКА     ЛОСИНІВКА
              4.ШТУРМ                     ЖОВТНЕВЕ
              5.ДРУЖБА-НОВА       ВАРВА
              6.АГРІКОР-ХОЛДИНГ Ч.ПАРТИЗАНИ

               

              5-й тур.  22.06.2013 р.

              1

              ФК Лосиніка

              Агрікор-Холдинг

              6-1

              2

              Штурм

              Динамо

              1-2

              3

              Дружба-Нова

              ФК Бахмач

              2-1

              Турнірна  таблиця станом  на 23.06.2013 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Дружба-Нова  Варва

              5

              5

              0

              0

              14-4

              15

              2

              ФК                   Бахмач

              5

              3

              0

              2

              19-6

              9

              3

              Динамо           Ічня

              5

              3

              0

              2

              9-8

              9

              4

              ФК                  Лосинівка

              5

              2

              0

              3

              13-8

              6

              5

              Штурм            Жовтневе

              5

              1

              0

              4

              4-16

              3

              6

              Агрікор-Холдинг Ч.Парт.

              5

              1

              0

              4

              7-24

              3

              В 6-му турі   13  липня  зустрічаються

              Агрікор-Холдинг         -       ФК Лосинівка
              Динамо                        -        Штурм
              ФК Бахмач                   -       Дружба-Нова

              Центральна  зона

              Команди-учасниці

              1.ФК ОСТЕР                ОСТЕР
              2.КОЛОС                     СМОЛЯНКА
              3.ЗЕРНОПРОМ            АНИСІВ
              4.ПОЛІССЯ-ЮНІСТЬ  ДОБРЯНКА
              5.ЕФЕС                         ЧЕРНІГІВ
              6.ФК БЕРЕЗНЕ             БЕРЕЗНЕ

               

              5-й тур.  22.06.2013 р.

               

              1

              Зернопром

              ФК Березне

              3-0 ( т )

              2

              Полісся-Юність 

              Колос

              5-0

              3

              Ефес

              ФК Остер

              4-2

              Турнірна  таблиця станом  на 23.06.2013 р.

               

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Ефес                Чернігів

              5

              3

              2

              0

              16-11

              11

              2

              Полісся-Д       Добрянка

              4

              3

              1

              0

              15-3

              10

              3

              Колос              Смолянка

              5

              2

              1

              2

              6-10

              7

              4

              Зернопром      Анисів

              5

              2

              0

              3

              10-9

              6

              5

              ФК Остер        Остер

              4

              2

              0

              2

              9-8

              6

              6

              ФК                   Березне

              5

              0

              0

              5

              4-19

              0

              В 6-му турі  13   липня  зустрічаються

              ФК Березне                 -        Зернопром
              Колос                           -        Полісся-Юність
              ФК Остер                    -        Ефес

              Назад



              18 Серпня 2018 10:00
              17 Серпня 2018 08:00
              16 Серпня 2018 09:00
              09 Серпня 2018 10:00
              03 Серпня 2018 08:00
              23 Липня 2018 12:00