Борзнянська РДА
   Анонси
        


       Назад

       Молодь спортивна


       В останню неділю червня в державі відзначалося свято – День Молоді. В цей день, вже за доброю традицією, відбулися масові спортивні змагання з різних видів спорту присвячені Дню Молоді та заключний етап Олімпійського дня, який тривав в районі протягом місяця.. Цього разу змагання пройшли в Борзні та на оновленому стадіоні в селі Сиволож.

       В Борзні змагалися 11 колективів фізкультури, в т.ч. і команда із села Стрільники Бахмацького району на чолі з ветераном спорту і чудовим організатором Віталієм Дзюбою.

       Дещо сенсаційно завершилися змагання з футболу. Так головні фаворити змагань борзнянські «Юність» та «Зміна-Дружба-Нова» зустрілися вже на чвертьфінальній стадії. М'яч, який забив Сергій Чичкан виявився переможним для «Юності». Однак вже в наступній грі борзнянці з рахунком 1-2 поступилися носелівській «Зірці», яка і вийшла до фіналу, де її чекав адамівський «Нептун», ще одне відкриття турніру. На шляху до фіналу адамівці перемогли команди з Берестовця та Забілівщини. Фінальна гра завершилася перемогою носелівців, які і заволоділи почесним призом.

       Не менш цікаво пройшли і змагання з волейболу. У півфінальній грі іванівський «Патріот» все ж таки зумів вирвати перемогу у команди Борзни, а ось у фінальній грі проти команди с. Кинашівки сил у іванівців не вистачило. Волейбольний кубок цілком заслужено здобув кинашівський «Спартак» на чолі з Віктором Стороженком та Михайлом Барабашем.

       Вперше в районі проведено змагання з пляжного волейболу серед дівчат. 8 дуетів вступили в боротьби за перемогу. В підсумку «золоті» медалі отримали Наталія Кудра та Інна Осипенко ( Кинашівка-1 ), «срібні» - Тетяна Миколаєнко та Оксана Чечель ( Головеньки ), «бронзові» - Юлія Дробінська та Юлія Крутова ( Прачі-1 ).

       В змаганнях з бігу на 100 м переміг Вадим Макогон із Великої Загорівки ( 11.96 ). Друге місце виграв Іван Блоха із Оленівки ( 12.60 ), третє – Микола Кривунь із Іванівки ( 12.80 ).

       Переможцями і призерами змагань з шахів і шашок стали:

       Шахи:

       1.Петренко Андрій м.Борзна

       2.Кравченко Михайло Велика Доч

       3.Гайовий Олексій Борзна

       Шашки:

       1.Федорченко Владислав Велика Загорівка

       2-3. Федорченко Анатолій Велика Загорівка

       2-3. Петренко Андрій Борзна

       8 колективів фізкультури змагалися і в Сиволожі. У фінальному поєдинку футболістів зустрілися сиволозька «Всеволож» та малозагорівська «Зоря». Долю поєдинку вирішив єдиний м'яч, який забили малозагорівці. Він і став переможним. Малозагорівські спортсмени виграли ще один приз. Вони перемогли у змаганнях з перетягування канату.

       У волейбольному турнірі кращими стали господарі майданчика, волейболісти Сиволожа. Хорошеозерці – другі.

       Назад       18 Серпня 2018 10:00
       17 Серпня 2018 08:00
       16 Серпня 2018 09:00
       09 Серпня 2018 10:00
       03 Серпня 2018 08:00
       23 Липня 2018 12:00