Борзнянська РДА
      Анонси















                 


                Назад

                Чемпіонат області з футболу сезону 2013 року

                ВИЩА  ЛІГА
                         Команди – учасниці

                1. ЛКТ-СЛАВУТИЧ              СЛАВУТИЧ
                2.АВАНГАРД                        КОРЮКІВКА
                3.ЄДНІСТЬ                            ПЛИСКИ
                4.ЮСБ                                   ЧЕРНІГІВ
                5.ФК НІЖИН                         НІЖИН
                6.ФК ПРИЛУКИ                    ПРИЛУКИ
                7.НІКА                                   ЧЕРНІГІВ
                8.РЕВНА                                СЕМЕНІВКА

                6-й тур.  29.06.2013 р.

                1

                Ревна

                Ніка

                0-0

                2

                ЛКТ-Славутич

                ФК Прилуки

                8-0

                3

                Авангард

                ФК Ніжин

                перен.

                4

                Єдність

                ЮСБ

                0-0

                7-й тур.  06.07.2013 р.

                1

                ЮСБ

                Ревна

                перен

                2

                ФК Ніжин

                Єдність

                0-1

                3

                ФК Прилуки

                Авангард

                0-3

                4

                Ніка

                ЛКТ-Славутич

                1-7

                Турнірна  таблиця станом  на 07.07.2013 р.
                ( після першого кола змагань )

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Авангард           Корюківка

                6

                5

                1

                0

                13-3

                16

                2

                ЮСБ                  Чернігів

                6

                4

                1

                1

                14-3

                13

                3

                Єдність              Плиски

                7

                4

                1

                2

                12-4

                13

                4

                ЛКТ                   Славутич

                7

                3

                1

                3

                23-9

                10

                5

                ФК Ніжин         Ніжин

                6

                3

                1

                2

                11-5

                10

                6

                Ревна                 Семенівка

                6

                2

                2

                2

                13-10

                8

                7

                ФК                      Прилуки

                7

                1

                0

                6

                1-39

                3

                8

                Ніка                    Чернігів

                7

                0

                1

                6

                1-16

                1

                         Ігри другого кола чемпіонату розпочнуться в серпні місяці.

                 

                ПЕРША  ЛІГА

                Північна  зона

                Команди-учасниці

                1.ФК БОРЗНА              БОРЗНА
                2.ФК КОРОП               КОРОП
                3.БІОТЕХ                     СОСНИЦЯ
                4.ЗІРКА                        КОРЮКІВКА
                5.ДЕСНА                      НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ

                 

                Пропущені ігри першого кола.  06.07.2013 р.

                 

                1

                Десна

                Зірка

                0-7

                2

                ФК Короп

                ФК Борзна

                0-3 ( т )

                3

                Біотех

                вихідний

                 

                ФК Короп - ФК «Борзна»       0-3   ( т  )
                Команда ФК «Короп»  через фінансові труднощі відмовилася проводити  гру .

                Турнірна  таблиця станом  на 13.07.2013 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                ФК Борзна   Борзна

                4

                4

                0

                0

                12-4

                12

                2

                Біотех           Сосниця

                4

                2

                0

                2

                10-5

                6

                3

                Зірка             Корюківка

                4

                1

                1

                2

                13-11

                4

                4

                ФК                Короп

                4

                1

                1

                2

                5-8

                4

                5

                Десна           Н.Сіверський

                4

                1

                0

                3

                2-14

                3

                        
                В 6-му турі  13  липня  зустрічаються

                Десна                            -        ФК  Борзна
                Зірка                             -        Біотех
                ФК Короп                     -        вихідний

                 

                 

                 

                Південна  зона
                Команди-учасниці

                1.ФК БАХМАЧ             БАХМАЧ
                2.ДИНАМО                  ІЧНЯ
                3.ФК ЛОСИНІВКА      ЛОСИНІВКА
                4.ШТУРМ                     ЖОВТНЕВЕ
                5.ДРУЖБА-НОВА        ВАРВА
                6.АГРІКОР-ХОЛДИНГ Ч.ПАРТИЗАНИ

                 

                5-й тур.  22.06.2013 р.

                1

                ФК Лосиніка

                Агрікор-Холдинг

                6-1

                2

                Штурм

                Динамо

                1-2

                3

                Дружба-Нова

                ФК Бахмач

                2-1

                Турнірна  таблиця станом  на 13.07.2013 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Дружба-Нова  Варва

                5

                5

                0

                0

                14-4

                15

                2

                ФК                   Бахмач

                5

                3

                0

                2

                19-6

                9

                3

                Динамо           Ічня

                5

                3

                0

                2

                9-8

                9

                4

                ФК                  Лосинівка

                5

                2

                0

                3

                13-8

                6

                5

                Штурм            Жовтневе

                5

                1

                0

                4

                4-16

                3

                6

                Агрікор-Холдинг Ч.Парт.

                5

                1

                0

                4

                7-24

                3

                В 6-му турі   13  липня  зустрічаються

                Агрікор-Холдинг          -        ФК Лосинівка
                Динамо                         -        Штурм
                ФК Бахмач                    -        Дружба-Нова

                Центральна  зона

                Команди-учасниці

                1.ФК ОСТЕР                ОСТЕР
                2.КОЛОС                     СМОЛЯНКА
                3.ЗЕРНОПРОМ            АНИСІВ
                4.ПОЛІССЯ-ЮНІСТЬ  ДОБРЯНКА
                5.ЕФЕС                         ЧЕРНІГІВ
                6.ФК БЕРЕЗНЕ             БЕРЕЗНЕ

                 

                5-й тур.  22.06.2013 р.

                 

                1

                Зернопром

                ФК Березне

                3-0 ( т )

                2

                Полісся-Юність 

                Колос

                5-0

                3

                Ефес

                ФК Остер

                4-2

                Турнірна  таблиця станом  на 07.07.2013 р.

                 

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Ефес                Чернігів

                5

                3

                2

                0

                16-11

                11

                2

                Полісся-Д       Добрянка

                4

                3

                1

                0

                15-3

                10

                3

                Колос              Смолянка

                5

                2

                1

                2

                6-10

                7

                4

                Зернопром      Анисів

                5

                2

                0

                3

                10-9

                6

                5

                ФК Остер        Остер

                4

                2

                0

                2

                9-8

                6

                6

                ФК                   Березне

                5

                0

                0

                5

                4-19

                0

                В 6-му турі  13   липня  зустрічаються

                ФК Березне                 -        Зернопром
                Колос                           -        Полісся-Юність
                ФК Остер                     -        Ефес

                Назад



                29 Травня 2018 12:00
                26 Березня 2018 16:00