Борзнянська РДА
      Анонси
















               


              Назад

              Чемпіонат області з футболу сезону 2013 року

              ВИЩА  ЛІГА
                       Команди – учасниці

              1. ЛКТ-СЛАВУТИЧ              СЛАВУТИЧ
              2.АВАНГАРД                        КОРЮКІВКА
              3.ЄДНІСТЬ                            ПЛИСКИ
              4.ЮСБ                                   ЧЕРНІГІВ
              5.ФК НІЖИН                         НІЖИН
              6.ФК ПРИЛУКИ                    ПРИЛУКИ
              7.НІКА                                   ЧЕРНІГІВ
              8.РЕВНА                                СЕМЕНІВКА

              6-й тур.  29.06.2013 р.

              1

              Ревна

              Ніка

              0-0

              2

              ЛКТ-Славутич

              ФК Прилуки

              8-0

              3

              Авангард

              ФК Ніжин

              перен.

              4

              Єдність

              ЮСБ

              0-0

              7-й тур.  06.07.2013 р.

              1

              ЮСБ

              Ревна

              перен

              2

              ФК Ніжин

              Єдність

              0-1

              3

              ФК Прилуки

              Авангард

              0-3

              4

              Ніка

              ЛКТ-Славутич

              1-7

              Турнірна  таблиця станом  на 07.07.2013 р.
              ( після першого кола змагань )

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Авангард           Корюківка

              6

              5

              1

              0

              13-3

              16

              2

              ЮСБ                  Чернігів

              6

              4

              1

              1

              14-3

              13

              3

              Єдність              Плиски

              7

              4

              1

              2

              12-4

              13

              4

              ЛКТ                   Славутич

              7

              3

              1

              3

              23-9

              10

              5

              ФК Ніжин         Ніжин

              6

              3

              1

              2

              11-5

              10

              6

              Ревна                 Семенівка

              6

              2

              2

              2

              13-10

              8

              7

              ФК                      Прилуки

              7

              1

              0

              6

              1-39

              3

              8

              Ніка                    Чернігів

              7

              0

              1

              6

              1-16

              1

                       Ігри другого кола чемпіонату розпочнуться в серпні місяці.

               

              ПЕРША  ЛІГА

              Північна  зона

              Команди-учасниці

              1.ФК БОРЗНА              БОРЗНА
              2.ФК КОРОП               КОРОП
              3.БІОТЕХ                     СОСНИЦЯ
              4.ЗІРКА                        КОРЮКІВКА
              5.ДЕСНА                      НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ

               

              Пропущені ігри першого кола.  06.07.2013 р.

               

              1

              Десна

              Зірка

              0-7

              2

              ФК Короп

              ФК Борзна

              0-3 ( т )

              3

              Біотех

              вихідний

               

              ФК Короп - ФК «Борзна»       0-3   ( т  )
              Команда ФК «Короп»  через фінансові труднощі відмовилася проводити  гру .

              Турнірна  таблиця станом  на 13.07.2013 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              ФК Борзна   Борзна

              4

              4

              0

              0

              12-4

              12

              2

              Біотех           Сосниця

              4

              2

              0

              2

              10-5

              6

              3

              Зірка             Корюківка

              4

              1

              1

              2

              13-11

              4

              4

              ФК                Короп

              4

              1

              1

              2

              5-8

              4

              5

              Десна           Н.Сіверський

              4

              1

              0

              3

              2-14

              3

                      
              В 6-му турі  13  липня  зустрічаються

              Десна                            -        ФК  Борзна
              Зірка                             -        Біотех
              ФК Короп                     -        вихідний

               

               

               

              Південна  зона
              Команди-учасниці

              1.ФК БАХМАЧ             БАХМАЧ
              2.ДИНАМО                  ІЧНЯ
              3.ФК ЛОСИНІВКА      ЛОСИНІВКА
              4.ШТУРМ                     ЖОВТНЕВЕ
              5.ДРУЖБА-НОВА        ВАРВА
              6.АГРІКОР-ХОЛДИНГ Ч.ПАРТИЗАНИ

               

              5-й тур.  22.06.2013 р.

              1

              ФК Лосиніка

              Агрікор-Холдинг

              6-1

              2

              Штурм

              Динамо

              1-2

              3

              Дружба-Нова

              ФК Бахмач

              2-1

              Турнірна  таблиця станом  на 13.07.2013 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Дружба-Нова  Варва

              5

              5

              0

              0

              14-4

              15

              2

              ФК                   Бахмач

              5

              3

              0

              2

              19-6

              9

              3

              Динамо           Ічня

              5

              3

              0

              2

              9-8

              9

              4

              ФК                  Лосинівка

              5

              2

              0

              3

              13-8

              6

              5

              Штурм            Жовтневе

              5

              1

              0

              4

              4-16

              3

              6

              Агрікор-Холдинг Ч.Парт.

              5

              1

              0

              4

              7-24

              3

              В 6-му турі   13  липня  зустрічаються

              Агрікор-Холдинг          -        ФК Лосинівка
              Динамо                         -        Штурм
              ФК Бахмач                    -        Дружба-Нова

              Центральна  зона

              Команди-учасниці

              1.ФК ОСТЕР                ОСТЕР
              2.КОЛОС                     СМОЛЯНКА
              3.ЗЕРНОПРОМ            АНИСІВ
              4.ПОЛІССЯ-ЮНІСТЬ  ДОБРЯНКА
              5.ЕФЕС                         ЧЕРНІГІВ
              6.ФК БЕРЕЗНЕ             БЕРЕЗНЕ

               

              5-й тур.  22.06.2013 р.

               

              1

              Зернопром

              ФК Березне

              3-0 ( т )

              2

              Полісся-Юність 

              Колос

              5-0

              3

              Ефес

              ФК Остер

              4-2

              Турнірна  таблиця станом  на 07.07.2013 р.

               

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Ефес                Чернігів

              5

              3

              2

              0

              16-11

              11

              2

              Полісся-Д       Добрянка

              4

              3

              1

              0

              15-3

              10

              3

              Колос              Смолянка

              5

              2

              1

              2

              6-10

              7

              4

              Зернопром      Анисів

              5

              2

              0

              3

              10-9

              6

              5

              ФК Остер        Остер

              4

              2

              0

              2

              9-8

              6

              6

              ФК                   Березне

              5

              0

              0

              5

              4-19

              0

              В 6-му турі  13   липня  зустрічаються

              ФК Березне                 -        Зернопром
              Колос                           -        Полісся-Юність
              ФК Остер                     -        Ефес

              Назад



              18 Серпня 2018 10:00
              17 Серпня 2018 08:00
              16 Серпня 2018 09:00
              09 Серпня 2018 10:00
              03 Серпня 2018 08:00
              23 Липня 2018 12:00