Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

10 липня 2013

Чемпіонат області з футболу сезону 2013 року

ВИЩА  ЛІГА
         Команди – учасниці

1. ЛКТ-СЛАВУТИЧ              СЛАВУТИЧ
2.АВАНГАРД                        КОРЮКІВКА
3.ЄДНІСТЬ                            ПЛИСКИ
4.ЮСБ                                   ЧЕРНІГІВ
5.ФК НІЖИН                         НІЖИН
6.ФК ПРИЛУКИ                    ПРИЛУКИ
7.НІКА                                   ЧЕРНІГІВ
8.РЕВНА                                СЕМЕНІВКА

6-й тур.  29.06.2013 р.

1

Ревна

Ніка

0-0

2

ЛКТ-Славутич

ФК Прилуки

8-0

3

Авангард

ФК Ніжин

перен.

4

Єдність

ЮСБ

0-0

7-й тур.  06.07.2013 р.

1

ЮСБ

Ревна

перен

2

ФК Ніжин

Єдність

0-1

3

ФК Прилуки

Авангард

0-3

4

Ніка

ЛКТ-Славутич

1-7

Турнірна  таблиця станом  на 07.07.2013 р.
( після першого кола змагань )

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Авангард           Корюківка

6

5

1

0

13-3

16

2

ЮСБ                  Чернігів

6

4

1

1

14-3

13

3

Єдність              Плиски

7

4

1

2

12-4

13

4

ЛКТ                   Славутич

7

3

1

3

23-9

10

5

ФК Ніжин         Ніжин

6

3

1

2

11-5

10

6

Ревна                 Семенівка

6

2

2

2

13-10

8

7

ФК                      Прилуки

7

1

0

6

1-39

3

8

Ніка                    Чернігів

7

0

1

6

1-16

1

         Ігри другого кола чемпіонату розпочнуться в серпні місяці.

 

ПЕРША  ЛІГА

Північна  зона

Команди-учасниці

1.ФК БОРЗНА              БОРЗНА
2.ФК КОРОП               КОРОП
3.БІОТЕХ                     СОСНИЦЯ
4.ЗІРКА                        КОРЮКІВКА
5.ДЕСНА                      НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ

 

Пропущені ігри першого кола.  06.07.2013 р.

 

1

Десна

Зірка

0-7

2

ФК Короп

ФК Борзна

0-3 ( т )

3

Біотех

вихідний

 

ФК Короп - ФК «Борзна»       0-3   ( т  )
Команда ФК «Короп»  через фінансові труднощі відмовилася проводити  гру .

Турнірна  таблиця станом  на 13.07.2013 р.

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

ФК Борзна   Борзна

4

4

0

0

12-4

12

2

Біотех           Сосниця

4

2

0

2

10-5

6

3

Зірка             Корюківка

4

1

1

2

13-11

4

4

ФК                Короп

4

1

1

2

5-8

4

5

Десна           Н.Сіверський

4

1

0

3

2-14

3

        
В 6-му турі  13  липня  зустрічаються

Десна                            -        ФК  Борзна
Зірка                             -        Біотех
ФК Короп                     -        вихідний

 

 

 

Південна  зона
Команди-учасниці

1.ФК БАХМАЧ             БАХМАЧ
2.ДИНАМО                  ІЧНЯ
3.ФК ЛОСИНІВКА      ЛОСИНІВКА
4.ШТУРМ                     ЖОВТНЕВЕ
5.ДРУЖБА-НОВА        ВАРВА
6.АГРІКОР-ХОЛДИНГ Ч.ПАРТИЗАНИ

 

5-й тур.  22.06.2013 р.

1

ФК Лосиніка

Агрікор-Холдинг

6-1

2

Штурм

Динамо

1-2

3

Дружба-Нова

ФК Бахмач

2-1

Турнірна  таблиця станом  на 13.07.2013 р.

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Дружба-Нова  Варва

5

5

0

0

14-4

15

2

ФК                   Бахмач

5

3

0

2

19-6

9

3

Динамо           Ічня

5

3

0

2

9-8

9

4

ФК                  Лосинівка

5

2

0

3

13-8

6

5

Штурм            Жовтневе

5

1

0

4

4-16

3

6

Агрікор-Холдинг Ч.Парт.

5

1

0

4

7-24

3

В 6-му турі   13  липня  зустрічаються

Агрікор-Холдинг          -        ФК Лосинівка
Динамо                         -        Штурм
ФК Бахмач                    -        Дружба-Нова

Центральна  зона

Команди-учасниці

1.ФК ОСТЕР                ОСТЕР
2.КОЛОС                     СМОЛЯНКА
3.ЗЕРНОПРОМ            АНИСІВ
4.ПОЛІССЯ-ЮНІСТЬ  ДОБРЯНКА
5.ЕФЕС                         ЧЕРНІГІВ
6.ФК БЕРЕЗНЕ             БЕРЕЗНЕ

 

5-й тур.  22.06.2013 р.

 

1

Зернопром

ФК Березне

3-0 ( т )

2

Полісся-Юність 

Колос

5-0

3

Ефес

ФК Остер

4-2

Турнірна  таблиця станом  на 07.07.2013 р.

 

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Ефес                Чернігів

5

3

2

0

16-11

11

2

Полісся-Д       Добрянка

4

3

1

0

15-3

10

3

Колос              Смолянка

5

2

1

2

6-10

7

4

Зернопром      Анисів

5

2

0

3

10-9

6

5

ФК Остер        Остер

4

2

0

2

9-8

6

6

ФК                   Березне

5

0

0

5

4-19

0

В 6-му турі  13   липня  зустрічаються

ФК Березне                 -        Зернопром
Колос                           -        Полісся-Юність
ФК Остер                     -        Ефес