Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

16 липня 2013

Волейбол пляжний. Кубок району.

Протягом вихідних волейболісти-пляжники розіграли Кубок Борзнянського району. На попередньому етапі змагань команди були розподілені за спортивним принципом на три підгрупи. По дві кращі команди з яких і склали фінальну «пульку».

В першій підгрупі (змагання пройшли на районному стадіоні «Колос») путівки до фіналу здобули дуети із Іванівки (Максим Кеда – Євген Ткаченко) та Кинашівки (брати Владислав та Микола Пацюки). Не змогла пробитися до фіналу сильна команда Сиволожі.

Переможцями другої підгрупи (змагання пройшли на міському пляжі) стали два Борзнянські дуети (Олександр Тисік – Юрій Малашенко та Олег Лазаренко – Артем Сутченко), а третьої (змагання пройшли в Кинашівці) команда «Спартак» Кинашівка (Віктор Стороженко – Михайло Барабаш) та ДЮСШ (Роман Романенко – Ярослав Меркулов).

Напружено і цікаво пройшли фінальні змагання. У головному матчі зустрілися іванівський «Патріот» (Максим Кеда – Євген Ткаченко) та кинашівська «НАТІ» (Микола Пацюк- Владислав Пацюк). З рахунком 2-0 (21-18, 21-17) переміг дует із Іванівки, який і здобув «золоті» медалі. Ми вітаємо Максима Кеду та Євгена Ткаченка із заслуженою перемогою. Значного успіху добився і дует братів Пацюків, який виборов «срібні» медалі. Трійку кращих замкнула досвідчена пара в складі Олександра Тисіка та Юрія Малашенка із Борзни.

На черзі змагання першості району з пляжного волейболу. Фінальну частину змагань планується провести 27 липня 2013 р. Система проведення змагань визначиться після отримання заявок від команд-учасниць. Останній термін подачі заявок – 19 липня 2013 р.