Борзнянська РДА
      Анонси
















               


              Назад

              Чемпіонат області з футболу сезону 2013 року

              ВИЩА  ЛІГА
              Команди – учасниці

              1. ЛКТ-СЛАВУТИЧ             СЛАВУТИЧ
              2.АВАНГАРД                       КОРЮКІВКА
              3.ЄДНІСТЬ                           ПЛИСКИ
              4.ЮСБ                                   ЧЕРНІГІВ
              5.ФК НІЖИН                        НІЖИН
              6.ФК ПРИЛУКИ                   ПРИЛУКИ
              7.НІКА                                   ЧЕРНІГІВ
              8.РЕВНА                               СЕМЕНІВКА

               

              7-й тур.  06.07.2013 р.

              1

              ЮСБ

              Ревна

              перен

              2

              ФК Ніжин

              Єдність

              0-1

              3

              ФК Прилуки

              Авангард

              0-3

              4

              Ніка

              ЛКТ-Славутич

              1-7

              Турнірна  таблиця станом  на 07.07.2013 р.
              ( після першого кола змагань )

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Авангард           Корюківка

              6

              5

              1

              0

              13-3

              16

              2

              ЮСБ                  Чернігів

              6

              4

              1

              1

              14-3

              13

              3

              Єдність              Плиски

              7

              4

              1

              2

              12-4

              13

              4

              ЛКТ                   Славутич

              7

              3

              1

              3

              23-9

              10

              5

              ФК Ніжин         Ніжин

              6

              3

              1

              2

              11-5

              10

              6

              Ревна                 Семенівка

              6

              2

              2

              2

              13-10

              8

              7

              ФК                      Прилуки

              7

              1

              0

              6

              1-39

              3

              8

              Ніка                    Чернігів

              7

              0

              1

              6

              1-16

              1

                       Ігри другого кола чемпіонату розпочнуться в серпні місяці.

               

               

               

               

              ПЕРША  ЛІГА

              Північна  зона

              Команди-учасниці

              1.ФК БОРЗНА             БОРЗНА
              2.ФК КОРОП               КОРОП
              3.БІОТЕХ                     СОСНИЦЯ
              4.ЗІРКА                        КОРЮКІВКА
              5.ДЕСНА                     НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ

              Пропущені ігри першого кола.  06.07.2013 р.

              1

              Десна

              ФК Борзна

              2-3

              2

              Зірка

              Біотех

              3-1

              3

              ФК Короп

              вихідний

               

              Десна  - ФК «Борзна»       2-3   (0-1  )
              Голи забили: Чичкан Сергій ( 22, 89 хв.), Бодун Ярослав ( 67 хв.).
              Турнірна  таблиця станом  на 14.07.2013 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              ФК Борзна   Борзна

              5

              5

              0

              0

              15-6

              15

              2

              Зірка             Корюківка

              5

              2

              1

              2

              16-12

              7

              3

              Біотех           Сосниця

              5

              2

              0

              3

              11-8

              6

              4

              ФК                Короп

              4

              1

              1

              2

              5-8

              4

              5

              Десна           Н.Сіверський

              5

              1

              0

              4

              4-17

              3

                      
              В 7-му турі  20  липня  зустрічаються

              ФК Борзна                   -        Зірка
              Біотех                           -        ФК Короп
              Десна                            -        вихідна

              Південна  зона
              Команди-учасниці

              1.ФК БАХМАЧ            БАХМАЧ
              2.ДИНАМО                 ІЧНЯ
              3.ФК ЛОСИНІВКА     ЛОСИНІВКА
              4.ШТУРМ                    ЖОВТНЕВЕ
              5.ДРУЖБА-НОВА       ВАРВА
              6.АГРІКОР-ХОЛДИНГ Ч.ПАРТИЗАНИ

               

              6-й тур.  13.07.2013 р.

              1

              Агрікор-Холдинг

              ФК Лосинівка

              2-3

              2

              Динамо

              Штурм

              перен.

              3

              ФК Бахмач

              Дружба-Нова

              0-0

              Турнірна  таблиця станом  на 14.07.2013 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Дружба-Нова  Варва

              6

              5

              1

              0

              14-4

              16

              2

              ФК                   Бахмач

              6

              3

              1

              2

              19-6

              10

              3

              ФК                  Лосинівка

              6

              3

              0

              3

              16-10

              9

              4

              Динамо           Ічня

              5

              3

              0

              2

              9-8

              9

              5

              Штурм            Жовтневе

              5

              1

              0

              4

              4-16

              3

              6

              Агрікор-Холдинг Ч.Парт.

              6

              1

              0

              5

              9-27

              3

              В 7-му турі   20  липня  зустрічаються

              Дружба-Нова               -        Агрікор-Холдинг
              Штурм                          -        ФК Бахмач
              ФК Лосинівка              -        Динамо

              Центральна  зона

              Команди-учасниці

              1.ФК ОСТЕР                ОСТЕР
              2.КОЛОС                     СМОЛЯНКА
              3.ЗЕРНОПРОМ           АНИСІВ
              4.ПОЛІССЯ-ЮНІСТЬ ДОБРЯНКА
              5.ЕФЕС                        ЧЕРНІГІВ
              6.ФК БЕРЕЗНЕ            БЕРЕЗНЕ

               

              6-й тур.  13.07.2013 р.

               

              1

              ФК Березне

              Зернопром

              1-6

              2

              Колос 

              Полісся-Юність

              3-3

              3

              ФК Остер

              Ефес

              0-5

              Пропущена гра 4-го туру:
              ФК  Остер – Полісся-Юність                  1-0
              Турнірна  таблиця станом  на 14.07.2013 р.

               

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Ефес                Чернігів

              6

              4

              2

              0

              31-11

              14

              2

              Полісся-Ю       Добрянка

              6

              3

              2

              1

              18-7

              11

              3

              Зернопром      Анисів

              6

              3

              0

              3

              16-10

              9

              4

              ФК Остер        Остер

              6

              3

              0

              3

              10-13

              9

              5

              Колос              Смолянка

              6

              2

              2

              2

              9-13

              8

              6

              ФК                   Березне

              6

              0

              0

              6

              5-25

              0

              В 7-му турі  20   липня  зустрічаються

              Ефес                             -        ФК Березне
              Полісся-Юність           -        ФК Остер
              Зернопром                   -        Колос

              Назад



              18 Серпня 2018 10:00
              17 Серпня 2018 08:00
              16 Серпня 2018 09:00
              09 Серпня 2018 10:00
              03 Серпня 2018 08:00
              23 Липня 2018 12:00