Борзнянська РДА
      Анонси
















               


              Назад

              Чемпіонат області з футболу сезону 2013 року

              ВИЩА  ЛІГА
                          Команди – учасниці

              1. ЛКТ-СЛАВУТИЧ                     СЛАВУТИЧ
              2.АВАНГАРД                             КОРЮКІВКА
              3.ЄДНІСТЬ                               ПЛИСКИ
              4.ЮСБ                                      ЧЕРНІГІВ
              5.ФК НІЖИН                             НІЖИН
              6.ФК ПРИЛУКИ                          ПРИЛУКИ
              7.НІКА                                     ЧЕРНІГІВ
              8.РЕВНА                                  СЕМЕНІВКА

               

              7-й тур.  06.07.2013 р.

              1

              ЮСБ

              Ревна

              перен

              2

              ФК Ніжин

              Єдність

              0-1

              3

              ФК Прилуки

              Авангард

              0-3

              4

              Ніка

              ЛКТ-Славутич

              1-7

              Турнірна  таблиця станом  на 07.07.2013 р.
              ( після першого кола змагань )

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Авангард           Корюківка

              6

              5

              1

              0

              13-3

              16

              2

              ЮСБ                  Чернігів

              6

              4

              1

              1

              14-3

              13

              3

              Єдність              Плиски

              7

              4

              1

              2

              12-4

              13

              4

              ЛКТ                   Славутич

              7

              3

              1

              3

              23-9

              10

              5

              ФК Ніжин         Ніжин

              6

              3

              1

              2

              11-5

              10

              6

              Ревна                 Семенівка

              6

              2

              2

              2

              13-10

              8

              7

              ФК                      Прилуки

              7

              1

              0

              6

              1-39

              3

              8

              Ніка                    Чернігів

              7

              0

              1

              6

              1-16

              1

                          Ігри другого кола чемпіонату розпочнуться  17 серпня.

              ПЕРША  ЛІГА

              Північна  зона

              Команди-учасниці

              1.ФК БОРЗНА                БОРЗНА
              2.ФК КОРОП                 КОРОП
              3.БІОТЕХ                        СОСНИЦЯ
              4.ЗІРКА                           КОРЮКІВКА
              5.ДЕСНА                        НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ

              7 тур  20.07.2013 р.

              1

              ФК Борзна

              Зірка

              перен

              2

              Біотех

              Короп

              перен

              3

              Десна

              вихідна

               

              Турнірна  таблиця станом  на 21.07.2013 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              ФК Борзна   Борзна

              5

              5

              0

              0

              15-6

              15

              2

              Зірка             Корюківка

              5

              2

              1

              2

              16-12

              7

              3

              Біотех           Сосниця

              5

              2

              0

              3

              11-8

              6

              4

              ФК                Короп

              4

              1

              1

              2

              5-8

              4

              5

              Десна           Н.Сіверський

              5

              1

              0

              4

              4-17

              3

                         
              В 8-му турі  27  липня  зустрічаються

              Зірка                             -           ФК Короп
              Десна                           -           Біотех
              ФК Борзна                   -           вихідна

              Південна  зона
              Команди-учасниці

              1.ФК БАХМАЧ               БАХМАЧ
              2.ДИНАМО                    ІЧНЯ
              3.ФК ЛОСИНІВКА         ЛОСИНІВКА
              4.ШТУРМ                         ЖОВТНЕВЕ
              5.ДРУЖБА-НОВА           ВАРВА
              6.АГРІКОР-ХОЛДИНГ Ч.ПАРТИЗАНИ

               

              7-й тур.  20.07.2013 р.

              1

              Дружба-Нова

              Агрікор-Холдинг

              перен

              2

              Штурм

              ФК Бахмач

              0-1

              3

              ФК Лосинівка

              Динамо

              3-1

              Турнірна  таблиця станом  на 21.07.2013 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Дружба-Нова  Варва

              6

              5

              1

              0

              14-4

              16

              2

              ФК                   Бахмач

              7

              4

              1

              2

              20-6

              13

              3

              ФК                  Лосинівка

              7

              4

              0

              3

              19-11

              12

              4

              Динамо           Ічня

              6

              3

              0

              3

              10-11

              9

              5

              Штурм            Жовтневе

              6

              1

              0

              5

              4-17

              3

              6

              Агрікор-Холдинг Ч.Парт.

              6

              1

              0

              5

              9-27

              3

              В 8-му турі   27  липня  зустрічаються

              Агрікор-Холдинг          -           Динамо
              ФК Бахмач                    -           ФК Лосинівка
              Дружба-Нова                -           Штурм

              Центральна  зона

              Команди-учасниці

              1.ФК ОСТЕР                  ОСТЕР
              2.КОЛОС                        СМОЛЯНКА
              3.ЗЕРНОПРОМ               АНИСІВ
              4.ПОЛІССЯ-ЮНІСТЬ   ДОБРЯНКА
              5.ЕФЕС                         ЧЕРНІГІВ
              6.ФК БЕРЕЗНЕ               БЕРЕЗНЕ

               

              7-й тур.  20.07.2013 р.

               

              1

              Ефес

              ФК Березне

              3-0

              2

              Полісся-Юність

              ФК Остер

              3-0

              3

              Зернопром

              Колос

              2-1

                                                                          

               

               

              Турнірна  таблиця станом  на 21.07.2013 р.

               

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Ефес                Чернігів

              7

              5

              2

              0

              34-11

              17

              2

              Полісся-Ю       Добрянка

              7

              4

              2

              1

              21-7

              14

              3

              Зернопром      Анисів

              7

              4

              0

              3

              18-11

              12

              4

              ФК Остер        Остер

              7

              3

              0

              4

              10-16

              9

              5

              Колос              Смолянка

              7

              2

              2

              3

              10-15

              8

              6

              ФК                   Березне

              7

              0

              0

              7

              5-28

              0

              В 8-му турі  27   липня  зустрічаються

              ФК Березне                -           Колос
              ФК Остер                   -           Зернопром
              Ефес                            -           Полісся-Юність

              Назад



              18 Серпня 2018 10:00
              17 Серпня 2018 08:00
              16 Серпня 2018 09:00
              09 Серпня 2018 10:00
              03 Серпня 2018 08:00
              23 Липня 2018 12:00