Борзнянська РДА
      Анонси















                 


                Назад

                Чемпіонат області з футболу сезону 2013 року

                ВИЩА  ЛІГА
                            Команди – учасниці

                1. ЛКТ-СЛАВУТИЧ                     СЛАВУТИЧ
                2.АВАНГАРД                             КОРЮКІВКА
                3.ЄДНІСТЬ                               ПЛИСКИ
                4.ЮСБ                                      ЧЕРНІГІВ
                5.ФК НІЖИН                             НІЖИН
                6.ФК ПРИЛУКИ                          ПРИЛУКИ
                7.НІКА                                     ЧЕРНІГІВ
                8.РЕВНА                                  СЕМЕНІВКА

                 

                7-й тур.  06.07.2013 р.

                1

                ЮСБ

                Ревна

                перен

                2

                ФК Ніжин

                Єдність

                0-1

                3

                ФК Прилуки

                Авангард

                0-3

                4

                Ніка

                ЛКТ-Славутич

                1-7

                Турнірна  таблиця станом  на 07.07.2013 р.
                ( після першого кола змагань )

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Авангард           Корюківка

                6

                5

                1

                0

                13-3

                16

                2

                ЮСБ                  Чернігів

                6

                4

                1

                1

                14-3

                13

                3

                Єдність              Плиски

                7

                4

                1

                2

                12-4

                13

                4

                ЛКТ                   Славутич

                7

                3

                1

                3

                23-9

                10

                5

                ФК Ніжин         Ніжин

                6

                3

                1

                2

                11-5

                10

                6

                Ревна                 Семенівка

                6

                2

                2

                2

                13-10

                8

                7

                ФК                      Прилуки

                7

                1

                0

                6

                1-39

                3

                8

                Ніка                    Чернігів

                7

                0

                1

                6

                1-16

                1

                            Ігри другого кола чемпіонату розпочнуться  17 серпня.

                ПЕРША  ЛІГА

                Північна  зона

                Команди-учасниці

                1.ФК БОРЗНА                БОРЗНА
                2.ФК КОРОП                 КОРОП
                3.БІОТЕХ                        СОСНИЦЯ
                4.ЗІРКА                           КОРЮКІВКА
                5.ДЕСНА                        НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ

                7 тур  20.07.2013 р.

                1

                ФК Борзна

                Зірка

                перен

                2

                Біотех

                Короп

                перен

                3

                Десна

                вихідна

                 

                Турнірна  таблиця станом  на 21.07.2013 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                ФК Борзна   Борзна

                5

                5

                0

                0

                15-6

                15

                2

                Зірка             Корюківка

                5

                2

                1

                2

                16-12

                7

                3

                Біотех           Сосниця

                5

                2

                0

                3

                11-8

                6

                4

                ФК                Короп

                4

                1

                1

                2

                5-8

                4

                5

                Десна           Н.Сіверський

                5

                1

                0

                4

                4-17

                3

                           
                В 8-му турі  27  липня  зустрічаються

                Зірка                             -           ФК Короп
                Десна                           -           Біотех
                ФК Борзна                   -           вихідна

                Південна  зона
                Команди-учасниці

                1.ФК БАХМАЧ               БАХМАЧ
                2.ДИНАМО                    ІЧНЯ
                3.ФК ЛОСИНІВКА         ЛОСИНІВКА
                4.ШТУРМ                         ЖОВТНЕВЕ
                5.ДРУЖБА-НОВА           ВАРВА
                6.АГРІКОР-ХОЛДИНГ Ч.ПАРТИЗАНИ

                 

                7-й тур.  20.07.2013 р.

                1

                Дружба-Нова

                Агрікор-Холдинг

                перен

                2

                Штурм

                ФК Бахмач

                0-1

                3

                ФК Лосинівка

                Динамо

                3-1

                Турнірна  таблиця станом  на 21.07.2013 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Дружба-Нова  Варва

                6

                5

                1

                0

                14-4

                16

                2

                ФК                   Бахмач

                7

                4

                1

                2

                20-6

                13

                3

                ФК                  Лосинівка

                7

                4

                0

                3

                19-11

                12

                4

                Динамо           Ічня

                6

                3

                0

                3

                10-11

                9

                5

                Штурм            Жовтневе

                6

                1

                0

                5

                4-17

                3

                6

                Агрікор-Холдинг Ч.Парт.

                6

                1

                0

                5

                9-27

                3

                В 8-му турі   27  липня  зустрічаються

                Агрікор-Холдинг          -           Динамо
                ФК Бахмач                    -           ФК Лосинівка
                Дружба-Нова                -           Штурм

                Центральна  зона

                Команди-учасниці

                1.ФК ОСТЕР                  ОСТЕР
                2.КОЛОС                        СМОЛЯНКА
                3.ЗЕРНОПРОМ               АНИСІВ
                4.ПОЛІССЯ-ЮНІСТЬ   ДОБРЯНКА
                5.ЕФЕС                         ЧЕРНІГІВ
                6.ФК БЕРЕЗНЕ               БЕРЕЗНЕ

                 

                7-й тур.  20.07.2013 р.

                 

                1

                Ефес

                ФК Березне

                3-0

                2

                Полісся-Юність

                ФК Остер

                3-0

                3

                Зернопром

                Колос

                2-1

                                                                            

                 

                 

                Турнірна  таблиця станом  на 21.07.2013 р.

                 

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Ефес                Чернігів

                7

                5

                2

                0

                34-11

                17

                2

                Полісся-Ю       Добрянка

                7

                4

                2

                1

                21-7

                14

                3

                Зернопром      Анисів

                7

                4

                0

                3

                18-11

                12

                4

                ФК Остер        Остер

                7

                3

                0

                4

                10-16

                9

                5

                Колос              Смолянка

                7

                2

                2

                3

                10-15

                8

                6

                ФК                   Березне

                7

                0

                0

                7

                5-28

                0

                В 8-му турі  27   липня  зустрічаються

                ФК Березне                -           Колос
                ФК Остер                   -           Зернопром
                Ефес                            -           Полісся-Юність

                Назад



                26 Лютого 2018 12:00