Борзнянська РДА
      Анонси

Назад

Волейбол пляжний. Першість Борзнянського району - 2013

27 – 28 липня 2013 р. в Борзні пройшла першість Борзнянського району з пляжного волейболу. У суботу відбулися зональні відбіркові змагання у двох півфінальних групах. Зокрема, у першій підгрупі сталася сенсація. Так володарі кубку району цього року спортсмени іванівського «Патріота» не зуміли пробитися до фіналу. Це право здобула команди кинашівського «Спартака» та ДЮСШ. У другій підгрупі впевнено виступили команди із Сиволожі та Борзни (Будкомунсервіс).

Саме ці 4 колективи в неділю на міському пляжі і розіграли нагороди . Змагання пройшли по коловій системі. Суперники були гідними один одного. Всі поєдинки до останнього держали в напрузі вболівальників. І так сталося, що відразу три колективи набрали однакову кількість очок, тому чемпіона прийшлося визначати за додатковими показниками (рахували не тільки різницю виграних і програних партій, а навіть різницю забитих і пропущених м’ячів в них).

Вперше звання чемпіона виборов дует у складі Володимира Довгополого та Ярослава Шкеди (Сиволож-Іванівка) з чим ми його і вітаємо. Досвідчена команда кинашівського «Спартака» (Віктор Стороженко-Михайло Барабаш) виборола «срібні» медалі, а трійку кращих замкнув дует у складі Олександра Тисіка та Артема Сутченка. На четвертому місці команда ДЮСШ (Роман Романенко- Ярослав Меркулов).