Борзнянська РДА
      Анонси















                 


                Назад

                Чемпіонат області з футболу сезону 2013 року

                ВИЩА  ЛІГА
                Команди – учасниці

                1. ЛКТ-СЛАВУТИЧ             СЛАВУТИЧ
                2.АВАНГАРД                       КОРЮКІВКА
                3.ЄДНІСТЬ                           ПЛИСКИ
                4.ЮСБ                                   ЧЕРНІГІВ
                5.ФК НІЖИН                        НІЖИН
                6.ФК ПРИЛУКИ                   ПРИЛУКИ
                7.НІКА                                   ЧЕРНІГІВ
                8.РЕВНА                               СЕМЕНІВКА

                 

                7-й тур.  06.07.2013 р.

                1

                ЮСБ

                Ревна

                перен

                2

                ФК Ніжин

                Єдність

                0-1

                3

                ФК Прилуки

                Авангард

                0-3

                4

                Ніка

                ЛКТ-Славутич

                1-7

                Турнірна  таблиця станом  на 07.07.2013 р.
                ( після першого кола змагань )

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Авангард           Корюківка

                6

                5

                1

                0

                13-3

                16

                2

                ЮСБ                  Чернігів

                6

                4

                1

                1

                14-3

                13

                3

                Єдність              Плиски

                7

                4

                1

                2

                12-4

                13

                4

                ЛКТ                   Славутич

                7

                3

                1

                3

                23-9

                10

                5

                ФК Ніжин         Ніжин

                6

                3

                1

                2

                11-5

                10

                6

                Ревна                 Семенівка

                6

                2

                2

                2

                13-10

                8

                7

                ФК                      Прилуки

                7

                1

                0

                6

                1-39

                3

                8

                Ніка                    Чернігів

                7

                0

                1

                6

                1-16

                1

                         Ігри другого кола чемпіонату розпочнуться  17 серпня.

                 

                 

                 

                 

                ПЕРША  ЛІГА

                Північна  зона

                Команди-учасниці

                1.ФК БОРЗНА             БОРЗНА
                2.ФК КОРОП               КОРОП
                3.БІОТЕХ                     СОСНИЦЯ
                4.ЗІРКА                        КОРЮКІВКА
                5.ДЕСНА                     НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ

                8 тур  27.07.2013 р.

                1

                Зірка

                Короп

                2-2

                2

                Десна

                Біотех

                4-4

                3

                ФК Борзна

                вихідна

                 

                Турнірна  таблиця станом  на 28.07.2013 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                ФК Борзна   Борзна

                5

                5

                0

                0

                15-6

                15

                2

                Зірка             Корюківка

                6

                2

                2

                2

                18-14

                8

                3

                Біотех           Сосниця

                6

                2

                1

                3

                15-12

                7

                4

                ФК                Короп

                5

                1

                2

                2

                7-10

                5

                5

                Десна           Н.Сіверський

                6

                1

                1

                4

                8-21

                4

                        
                В 9-му турі  03  серпня  зустрічаються

                Біотех                         -        ФК Борзна
                ФК Короп                    -        Десна
                Зірка                             -        вихідна

                Південна  зона
                Команди-учасниці

                1.ФК БАХМАЧ            БАХМАЧ
                2.ДИНАМО                 ІЧНЯ
                3.ФК ЛОСИНІВКА     ЛОСИНІВКА
                4.ШТУРМ                    ЖОВТНЕВЕ
                5.ДРУЖБА-НОВА       ВАРВА
                6.АГРІКОР-ХОЛДИНГ Ч.ПАРТИЗАНИ

                 

                8-й тур.  27.07.2013 р.

                1

                Агрікор-Холдинг

                Динамо

                2-2

                2

                ФК Бахмач

                ФК Лосинівка

                0-3

                3

                Дружба-Нова

                Штурм

                3-0

                Турнірна  таблиця станом  на 21.07.2013 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Дружба-Нова  Варва

                7

                6

                1

                0

                17-4

                19

                2

                ФКЛосинівка  Лосинівка  

                8

                5

                0

                3

                22-11

                15

                3

                ФК Бахмач      Бахмач           

                8

                4

                1

                3

                20-9

                13

                4

                Динамо           Ічня

                7

                3

                1

                3

                12-13

                10

                5

                Агрікор-Холдинг Ч.Парт.

                7

                1

                1

                5

                11-29

                4

                6

                Штурм            Жовтневе

                7

                1

                0

                6

                4-20

                3

                В 9-му турі   03  серпня  зустрічаються

                Динамо                         -        ФК Бахмач
                ФК Лосинівка              -        Дружба-Нова
                Штурм                          -        Агрікор-Холдинг

                Центральна  зона

                Команди-учасниці

                1.ФК ОСТЕР                ОСТЕР
                2.КОЛОС                     СМОЛЯНКА
                3.ЗЕРНОПРОМ           АНИСІВ
                4.ПОЛІССЯ-ЮНІСТЬ ДОБРЯНКА
                5.ЕФЕС                        ЧЕРНІГІВ
                6.ФК БЕРЕЗНЕ            БЕРЕЗНЕ

                 

                8-й тур.  27.07.2013 р.

                 

                1

                Ефес

                Полісся-Юність

                1-1

                2

                ФК Остер

                Зернопром

                0-1

                3

                Березне

                Колос

                перен

                                                                

                 

                 

                Турнірна  таблиця станом  на 28.07.2013 р.

                 

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Ефес                Чернігів

                8

                5

                3

                0

                35-12

                18

                2

                Полісся-Ю       Добрянка

                8

                4

                3

                1

                22-8

                15

                3

                Зернопром      Анисів

                8

                5

                0

                3

                19-11

                15

                4

                ФК Остер        Остер

                8

                3

                0

                5

                10-17

                9

                5

                Колос              Смолянка

                7

                2

                2

                3

                10-15

                8

                6

                ФК                   Березне

                7

                0

                0

                7

                5-28

                0

                В 9-му турі  03   серпня   зустрічаються

                Колос                  -        ФК Остер
                Зернопром          -        Ефес
                Полісся-Юність  -        ФК Березне

                Назад



                26 Лютого 2018 12:00