Борзнянська РДА
      Анонси
















               


              Назад

              Чемпіонат області з футболу сезону 2013 року

              ВИЩА  ЛІГА
              Команди – учасниці

              1. ЛКТ-СЛАВУТИЧ             СЛАВУТИЧ
              2.АВАНГАРД                       КОРЮКІВКА
              3.ЄДНІСТЬ                                     ПЛИСКИ
              4.ЮСБ                                   ЧЕРНІГІВ
              5.ФК НІЖИН                        НІЖИН
              6.ФК ПРИЛУКИ                            ПРИЛУКИ
              7.НІКА                                   ЧЕРНІГІВ
              8.РЕВНА                               СЕМЕНІВКА

               

              7-й тур.  06.07.2013 р.

              1

              ЮСБ

              Ревна

              перен

              2

              ФК Ніжин

              Єдність

              0-1

              3

              ФК Прилуки

              Авангард

              0-3

              4

              Ніка

              ЛКТ-Славутич

              1-7

              Турнірна  таблиця станом  на 07.07.2013 р.
              ( після першого кола змагань )

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Авангард           Корюківка

              6

              5

              1

              0

              13-3

              16

              2

              ЮСБ                  Чернігів

              6

              4

              1

              1

              14-3

              13

              3

              Єдність              Плиски

              7

              4

              1

              2

              12-4

              13

              4

              ЛКТ                   Славутич

              7

              3

              1

              3

              23-9

              10

              5

              ФК Ніжин         Ніжин

              6

              3

              1

              2

              11-5

              10

              6

              Ревна                 Семенівка

              6

              2

              2

              2

              13-10

              8

              7

              ФК                      Прилуки

              7

              1

              0

              6

              1-39

              3

              8

              Ніка                    Чернігів

              7

              0

              1

              6

              1-16

              1

                       Ігри другого кола чемпіонату розпочнуться  17 серпня.

               

               

               

               

              ПЕРША  ЛІГА

              Північна  зона

              Команди-учасниці

              1.ФК БОРЗНА             БОРЗНА
              2.ФК КОРОП               КОРОП
              3.БІОТЕХ                     СОСНИЦЯ
              4.ЗІРКА                        КОРЮКІВКА
              5.ДЕСНА                     НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ

              9 тур  03.08.2013 р.

              1

              Біотех 

              ФК Борзна

              0-1

              2

              ФК Короп

              Десна

              6-0

              3

              Зірка

              вихідна

               

                       Біотех  Сосниця -    ФК Борзна     0-1  ( 0-0 )
              гол забив: Левенець Анатолій – 90 + 2 хв.

              Турнірна  таблиця станом  на 05.08.2013 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              ФК Борзна   Борзна

              6

              6

              0

              0

              16-6

              18

              2

              ФК                Короп

              6

              2

              2

              2

              13-10

              8

              3

              Зірка             Корюківка

              6

              2

              2

              2

              18-14

              8

              4

              Біотех          Сосниця

              7

              2

              1

              4

              15-13

              7

              5

              Десна           Н.Сіверський

              6

              1

              1

              4

              8-21

              4

                      
              В 10-му турі  10  серпня  зустрічаються

              ФК Борзна                  -        ФК Короп
              Зірка                             -        Десна
              Біотех                          -        вихідний

              Південна  зона
              Команди-учасниці

              1.ФК БАХМАЧ            БАХМАЧ
              2.ДИНАМО                 ІЧНЯ
              3.ФК ЛОСИНІВКА     ЛОСИНІВКА
              4.ШТУРМ                    ЖОВТНЕВЕ
              5.ДРУЖБА-НОВА       ВАРВА
              6.АГРІКОР-ХОЛДИНГ Ч.ПАРТИЗАНИ

               

              9-й тур.  03.08.2013 р.

              1

              Штурм

              Агрікор-Холдинг

              1-3

              2

              ФК Лосинівка

              Дружба-Нова

              2-1

              3

              Динамо

              ФК Бахмач

              0-0

              Турнірна  таблиця станом  на 05.08.2013 р.

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Дружба-Нова  Варва

              8

              6

              1

              1

              18-6

              19

              2

              ФКЛосинівка  Лосинівка  

              9

              6

              0

              3

              24-12

              18

              3

              ФК Бахмач      Бахмач           

              9

              4

              2

              3

              20-9

              14

              4

              Динамо           Ічня

              8

              3

              2

              3

              12-13

              11

              5

              Агрікор-Холдинг Ч.Парт.

              8

              2

              1

              5

              14-30

              7

              6

              Штурм            Жовтневе

              8

              1

              0

              7

              5-23

              3

              В 10-му турі   10  серпня  зустрічаються

              Агрікор-Холдинг                 -        ФК Бахмач
              Дружба-Нова               -        Динамо
              Штурм                          -        ФК Лосинівка

              Центральна  зона

              Команди-учасниці

              1.ФК ОСТЕР                ОСТЕР
              2.КОЛОС                     СМОЛЯНКА
              3.ЗЕРНОПРОМ           АНИСІВ
              4.ПОЛІССЯ-ЮНІСТЬ ДОБРЯНКА
              5.ЕФЕС                        ЧЕРНІГІВ
              6.ФК БЕРЕЗНЕ            БЕРЕЗНЕ

               

              9-й тур.  03.08.2013 р.

               

              1

              Полісся-Юність

              ФК Березне

              7-0

              2

              Зернопром

              Ефес

              1-4

              3

              Колос

              ФК Остер

              3-0

                                                              

               

               

              Турнірна  таблиця станом  на 05.08.2013 р.

               

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Ефес                Чернігів

              9

              6

              3

              0

              39-13

              21

              2

              Полісся-Ю       Добрянка

              9

              5

              3

              1

              29-8

              18

              3

              Зернопром      Анисів

              9

              5

              0

              4

              20-15

              15

              4

              Колос              Смолянка

              8

              3

              2

              3

              13-15

              11

              5

              ФК                   Остер

              9

              3

              0

              6

              10-20

              9

              6

              ФК                   Березне

              8

              0

              0

              8

              5-35

              0

              В 10-му турі  03   серпня   зустрічаються

              ФК Березне                  -        ФК Остер
              Ефес                    -        Колос
              Полісся-Ю          -        Зернопром

              Назад



              18 Серпня 2018 10:00
              17 Серпня 2018 08:00
              16 Серпня 2018 09:00
              09 Серпня 2018 10:00
              03 Серпня 2018 08:00
              23 Липня 2018 12:00