Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

06 серпня 2013

Чемпіонат області з футболу сезону 2013 року

ВИЩА  ЛІГА
Команди – учасниці

1. ЛКТ-СЛАВУТИЧ             СЛАВУТИЧ
2.АВАНГАРД                       КОРЮКІВКА
3.ЄДНІСТЬ                                     ПЛИСКИ
4.ЮСБ                                   ЧЕРНІГІВ
5.ФК НІЖИН                        НІЖИН
6.ФК ПРИЛУКИ                            ПРИЛУКИ
7.НІКА                                   ЧЕРНІГІВ
8.РЕВНА                               СЕМЕНІВКА

 

7-й тур.  06.07.2013 р.

1

ЮСБ

Ревна

перен

2

ФК Ніжин

Єдність

0-1

3

ФК Прилуки

Авангард

0-3

4

Ніка

ЛКТ-Славутич

1-7

Турнірна  таблиця станом  на 07.07.2013 р.
( після першого кола змагань )

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Авангард           Корюківка

6

5

1

0

13-3

16

2

ЮСБ                  Чернігів

6

4

1

1

14-3

13

3

Єдність              Плиски

7

4

1

2

12-4

13

4

ЛКТ                   Славутич

7

3

1

3

23-9

10

5

ФК Ніжин         Ніжин

6

3

1

2

11-5

10

6

Ревна                 Семенівка

6

2

2

2

13-10

8

7

ФК                      Прилуки

7

1

0

6

1-39

3

8

Ніка                    Чернігів

7

0

1

6

1-16

1

         Ігри другого кола чемпіонату розпочнуться  17 серпня.

 

 

 

 

ПЕРША  ЛІГА

Північна  зона

Команди-учасниці

1.ФК БОРЗНА             БОРЗНА
2.ФК КОРОП               КОРОП
3.БІОТЕХ                     СОСНИЦЯ
4.ЗІРКА                        КОРЮКІВКА
5.ДЕСНА                     НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ

9 тур  03.08.2013 р.

1

Біотех 

ФК Борзна

0-1

2

ФК Короп

Десна

6-0

3

Зірка

вихідна

 

         Біотех  Сосниця -    ФК Борзна     0-1  ( 0-0 )
гол забив: Левенець Анатолій – 90 + 2 хв.

Турнірна  таблиця станом  на 05.08.2013 р.

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

ФК Борзна   Борзна

6

6

0

0

16-6

18

2

ФК                Короп

6

2

2

2

13-10

8

3

Зірка             Корюківка

6

2

2

2

18-14

8

4

Біотех          Сосниця

7

2

1

4

15-13

7

5

Десна           Н.Сіверський

6

1

1

4

8-21

4

        
В 10-му турі  10  серпня  зустрічаються

ФК Борзна                  -        ФК Короп
Зірка                             -        Десна
Біотех                          -        вихідний

Південна  зона
Команди-учасниці

1.ФК БАХМАЧ            БАХМАЧ
2.ДИНАМО                 ІЧНЯ
3.ФК ЛОСИНІВКА     ЛОСИНІВКА
4.ШТУРМ                    ЖОВТНЕВЕ
5.ДРУЖБА-НОВА       ВАРВА
6.АГРІКОР-ХОЛДИНГ Ч.ПАРТИЗАНИ

 

9-й тур.  03.08.2013 р.

1

Штурм

Агрікор-Холдинг

1-3

2

ФК Лосинівка

Дружба-Нова

2-1

3

Динамо

ФК Бахмач

0-0

Турнірна  таблиця станом  на 05.08.2013 р.

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Дружба-Нова  Варва

8

6

1

1

18-6

19

2

ФКЛосинівка  Лосинівка  

9

6

0

3

24-12

18

3

ФК Бахмач      Бахмач           

9

4

2

3

20-9

14

4

Динамо           Ічня

8

3

2

3

12-13

11

5

Агрікор-Холдинг Ч.Парт.

8

2

1

5

14-30

7

6

Штурм            Жовтневе

8

1

0

7

5-23

3

В 10-му турі   10  серпня  зустрічаються

Агрікор-Холдинг                 -        ФК Бахмач
Дружба-Нова               -        Динамо
Штурм                          -        ФК Лосинівка

Центральна  зона

Команди-учасниці

1.ФК ОСТЕР                ОСТЕР
2.КОЛОС                     СМОЛЯНКА
3.ЗЕРНОПРОМ           АНИСІВ
4.ПОЛІССЯ-ЮНІСТЬ ДОБРЯНКА
5.ЕФЕС                        ЧЕРНІГІВ
6.ФК БЕРЕЗНЕ            БЕРЕЗНЕ

 

9-й тур.  03.08.2013 р.

 

1

Полісся-Юність

ФК Березне

7-0

2

Зернопром

Ефес

1-4

3

Колос

ФК Остер

3-0

                                                

 

 

Турнірна  таблиця станом  на 05.08.2013 р.

 

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Ефес                Чернігів

9

6

3

0

39-13

21

2

Полісся-Ю       Добрянка

9

5

3

1

29-8

18

3

Зернопром      Анисів

9

5

0

4

20-15

15

4

Колос              Смолянка

8

3

2

3

13-15

11

5

ФК                   Остер

9

3

0

6

10-20

9

6

ФК                   Березне

8

0

0

8

5-35

0

В 10-му турі  03   серпня   зустрічаються

ФК Березне                  -        ФК Остер
Ефес                    -        Колос
Полісся-Ю          -        Зернопром