Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

07 серпня 2013

ЗВІТ
про стан роботи із зверненнями громадян в Борзнянській райдержадміністрації за ІІ квартал 2013 року

Районна державна адміністрація протягом кварталу проводила постійну роботу по забезпеченню реалізації конституційного права громадян на звернення, вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Протягом кварталу головою райдержадміністрації проводились дні особистого прийому громадян, виїзні приймальні, «пряма телефонна лінія» та розглядались письмові звернення.

Стан роботи із зверненнями громадян в ІІ кварталі 2013 року розглядався на виїзному розширеному засіданні колегії райдержадміністрації у Тростянській сільській раді 25.06.2013 року, на засіданні постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян та висвітлювався в районній газеті «Вісті Борзнянщини».

В ІІ кварталі 2013 року надійшло 29 письмових звернень, минулого року отримано 31 письмове звернення. Як і в ІІ кварталі 2012 року цього року отримано 5 колективних звернень. Колективні звернення стосувались транспорту, земельних питань та реформування медичних закладів. Заявників своєчасно проінформували про результати розгляду звернень.

Отримано 1 повторне звернення, в минулому році зареєстровано 5. Заявникам були надані своєчасні відповіді згідно чинного законодавства.

Аналізуючи звернення за порушеними питаннями бачимо, що найбільше звернень стосувалось реформування системи охорони здоров’я, всього 12 звернень.

Щодо аграрної політики та земельних відносин надійшло 6 звернень, за відповідний період минулого року16 звернень. Соціальної сфери стосувалось 2 звернення, в минулому році 7 звернень.

З приводу праці та заробітної плати надійшло 2 звернення, минуло року 3 звернення.

Комунального господарства також стосувались 2 звернення, в ІІ кварталі 2012 року 5 звернень.

По 1 зверненню отримано щодо охорони навколишнього середовища, діяльності місцевого самоврядування, пересування автотранспорту та розвитку підприємництва.

Протягом звітного періоду головою райдержадміністрації було проведено 6 особистих прийомів громадян та зареєстровано 6 звернень, в минулому році за відповідний період надійшло 2 звернення. Питання стосувались земельних відносин, соціальної сфери, комунального господарства.

Виїзні приймальні проведені в селах Велика Загорівка, Хороше Озеро та Велика Доч. Зареєстровано 4 звернення, минуло року звернулось 12 громадян. Порушувались питання щодо транспортного сполучення, благоустрою.

Протягом ІІ кварталу 2013 року головою райдержадміністрації проведено 3 «прямі телефонні лінії» з жителями Борзнянщини. Зателефонувало 4 жителі, за відповідний період минулого року отримано 8 звернень на пряму телефонну лінію. Питання відносились до соціальної сфери, виплати заробітної плати.