Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

13 серпня 2013

Чемпіонат області з футболу сезону 2013 року

ВИЩА  ЛІГА
Команди – учасниці

1. ЛКТ-СЛАВУТИЧ             СЛАВУТИЧ
2.АВАНГАРД                       КОРЮКІВКА
3.ЄДНІСТЬ                            ПЛИСКИ
4.ЮСБ                                   ЧЕРНІГІВ
5.ФК НІЖИН                        НІЖИН
6.ФК ПРИЛУКИ                  ПРИЛУКИ
7.НІКА                                   ЧЕРНІГІВ
8.РЕВНА                               СЕМЕНІВКА

7-й тур.  06.07.2013 р.

1

ЮСБ

Ревна

перен

2

ФК Ніжин

Єдність

0-1

3

ФК Прилуки

Авангард

0-3

4

Ніка

ЛКТ-Славутич

1-7

Зіграні пропущені  ігри чемпіонату:
ЮСБ  Чернігів             -        Ревна  Семенівка                   2-0
Авангард Корюківка   -        ФК Ніжин                     0-3

Турнірна  таблиця станом  на 17.08.2013 р.
( після першого кола змагань )

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Авангард           Корюківка

7

5

1

1

13-6

16

2

ЮСБ                  Чернігів

7

5

1

1

16-3

16

3

Єдність              Плиски

7

4

1

2

12-4

13

4

ФК                     Ніжин

7

4

1

2

14-5

13

5

ЛКТ                   Славутич

7

3

1

3

23-9

10

6

Ревна                 Семенівка

7

2

2

3

13-11

8

7

ФК                      Прилуки

7

1

0

6

1-39

3

8

Ніка                    Чернігів

7

0

1

6

1-16

1

         У 8-му турі  17 серпня між собою зустрічаються:

Ревна                     -        ЮСБ
Єдність                -        ФК Ніжин
Авангард            -        ФК Прилуки
ЛКТ-Славутич    -        Ніка
ПЕРША  ЛІГА

Північна  зона

Команди-учасниці

1.ФК БОРЗНА             БОРЗНА
2.ФК КОРОП               КОРОП
3.БІОТЕХ                     СОСНИЦЯ
4.ЗІРКА                        КОРЮКІВКА
5.ДЕСНА                     НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ

10 тур  10.08.2013 р.

1

ФК  Борзна 

ФК  Короп

3-0

2

Зірка

Десна

3-0

3

Біотех

вихідний

 

ФК Борзна – ФК Короп   3-0  ( 1-0 )
голи забили: Бодун  Ярослав  – 41, 49 хв., Чичкан Сергій – 87 хв.

Турнірна  таблиця станом  на 11.08.2013 р.

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

ФК Борзна   Борзна

7

7

0

0

19-6

21

2

Зірка             Корюківка

7

3

2

2

21-14

11

3

ФК                Короп

7

2

2

3

13-13

8

4

Біотех          Сосниця

7

2

1

4

15-13

7

5

Десна           Н.Сіверський

8

1

1

6

8-31

4

        
17  серпня  відбудуться  пропущені ігри

ФК Борзна                  -        Зірка
Біотех                          -        ФК  Короп

Південна  зона
Команди-учасниці

1.ФК БАХМАЧ            БАХМАЧ
2.ДИНАМО                 ІЧНЯ
3.ФК ЛОСИНІВКА     ЛОСИНІВКА
4.ШТУРМ                    ЖОВТНЕВЕ
5.ДРУЖБА-НОВА       ВАРВА
6.АГРІКОР-ХОЛДИНГ Ч.ПАРТИЗАНИ

 

10-й тур.  03.08.2013 р.

1

Штурм

ФК Лосинівка

2-2

2

Дружба-Нова

Динамо

3-0

3

Агрікор-Холдинг

ФК Бахмач

0-7

Рішенням КДК ЧОФФ  результат гри 3-го туру між командами «Динамо» Ічня – «Агрікор-Холдинг» Червоні Партизани ( 1-3 ) анульовано.  Команді «Динамо» Ічня зараховано технічну перемогу з рахунком 3-0, а команді «Агрікор-Холдинг»  поразку 0-3.

Пропущена гра   Дружба-Нова  - Агрікор-Холдинг         3-0

Турнірна  таблиця станом  на 11.08.2013 р.

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Дружба-Нова  Варва

10

8

1

1

24-6

25

2

ФКЛосинівка  Лосинівка  

10

6

1

3

26-14

19

3

ФК Бахмач      Бахмач           

10

5

2

3

27-9

17

4

Динамо           Ічня

9

4

2

3

14-13

14

5

Штурм            Жовтневе

9

1

1

7

7-25

4

6

Агрікор-Х      Ч.партизани

10

1

1

8

11-42

4

   17  серпня  відбудеться пропущена гра

         Динамо                        -        Штурм

Центральна  зона

Команди-учасниці

1.ФК ОСТЕР                ОСТЕР
2.КОЛОС                     СМОЛЯНКА
3.ЗЕРНОПРОМ           АНИСІВ
4.ПОЛІССЯ-ЮНІСТЬ ДОБРЯНКА
5.ЕФЕС                        ЧЕРНІГІВ
6.ФК БЕРЕЗНЕ            БЕРЕЗНЕ

 

10-й тур.  10.08.2013 р.

 

1

Полісся-Юність

Зернопром

2-2

2

Ефес

Колос

5-1

3

ФК Березне

ФК Остер

3-0

                                                

Турнірна  таблиця станом  на 11.08.2013 р.

 

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Ефес                Чернігів

10

7

3

0

44-14

24

2

Полісся-Ю       Добрянка

10

5

4

1

31-10

19

3

Зернопром      Анисів

10

5

0

5

22-17

15

4

Колос              Смолянка

9

3

2

4

14-20

11

5

ФК                   Остер

10

3

0

7

10-23

9

6

ФК                   Березне

9

1

0

8

8-35

3

17   серпня   відбудеться  пропущена гра

            ФК Березне                  -        Колос

 

24 серпня стартує фінальна частина змагань. Шістка кращих команд  розіграє нагороди. Змагання пройдуть у два кола. Із шести команд-фіналістів відомо уже 5.  Це:     1. ФК Борзна
2. Ефес Чернігів
3. Полісся-Юність  Добрянка
4. Дружба-Нова  Варва
5. ФК Лосинівка
Боротьбу за шосту путівку у фінал ведуть корюківська «Зірка» та ФК «Короп».