Борзнянська РДА
      Анонси















                 


                Назад

                Чемпіонат області з футболу сезону 2013 року

                ВИЩА  ЛІГА
                Команди – учасниці

                1. ЛКТ-СЛАВУТИЧ             СЛАВУТИЧ
                2.АВАНГАРД                       КОРЮКІВКА
                3.ЄДНІСТЬ                            ПЛИСКИ
                4.ЮСБ                                   ЧЕРНІГІВ
                5.ФК НІЖИН                        НІЖИН
                6.ФК ПРИЛУКИ                  ПРИЛУКИ
                7.НІКА                                   ЧЕРНІГІВ
                8.РЕВНА                               СЕМЕНІВКА

                7-й тур.  06.07.2013 р.

                1

                ЮСБ

                Ревна

                перен

                2

                ФК Ніжин

                Єдність

                0-1

                3

                ФК Прилуки

                Авангард

                0-3

                4

                Ніка

                ЛКТ-Славутич

                1-7

                Зіграні пропущені  ігри чемпіонату:
                ЮСБ  Чернігів             -        Ревна  Семенівка                   2-0
                Авангард Корюківка   -        ФК Ніжин                     0-3

                Турнірна  таблиця станом  на 17.08.2013 р.
                ( після першого кола змагань )

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Авангард           Корюківка

                7

                5

                1

                1

                13-6

                16

                2

                ЮСБ                  Чернігів

                7

                5

                1

                1

                16-3

                16

                3

                Єдність              Плиски

                7

                4

                1

                2

                12-4

                13

                4

                ФК                     Ніжин

                7

                4

                1

                2

                14-5

                13

                5

                ЛКТ                   Славутич

                7

                3

                1

                3

                23-9

                10

                6

                Ревна                 Семенівка

                7

                2

                2

                3

                13-11

                8

                7

                ФК                      Прилуки

                7

                1

                0

                6

                1-39

                3

                8

                Ніка                    Чернігів

                7

                0

                1

                6

                1-16

                1

                         У 8-му турі  17 серпня між собою зустрічаються:

                Ревна                     -        ЮСБ
                Єдність                -        ФК Ніжин
                Авангард            -        ФК Прилуки
                ЛКТ-Славутич    -        Ніка
                ПЕРША  ЛІГА

                Північна  зона

                Команди-учасниці

                1.ФК БОРЗНА             БОРЗНА
                2.ФК КОРОП               КОРОП
                3.БІОТЕХ                     СОСНИЦЯ
                4.ЗІРКА                        КОРЮКІВКА
                5.ДЕСНА                     НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ

                10 тур  10.08.2013 р.

                1

                ФК  Борзна 

                ФК  Короп

                3-0

                2

                Зірка

                Десна

                3-0

                3

                Біотех

                вихідний

                 

                ФК Борзна – ФК Короп   3-0  ( 1-0 )
                голи забили: Бодун  Ярослав  – 41, 49 хв., Чичкан Сергій – 87 хв.

                Турнірна  таблиця станом  на 11.08.2013 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                ФК Борзна   Борзна

                7

                7

                0

                0

                19-6

                21

                2

                Зірка             Корюківка

                7

                3

                2

                2

                21-14

                11

                3

                ФК                Короп

                7

                2

                2

                3

                13-13

                8

                4

                Біотех          Сосниця

                7

                2

                1

                4

                15-13

                7

                5

                Десна           Н.Сіверський

                8

                1

                1

                6

                8-31

                4

                        
                17  серпня  відбудуться  пропущені ігри

                ФК Борзна                  -        Зірка
                Біотех                          -        ФК  Короп

                Південна  зона
                Команди-учасниці

                1.ФК БАХМАЧ            БАХМАЧ
                2.ДИНАМО                 ІЧНЯ
                3.ФК ЛОСИНІВКА     ЛОСИНІВКА
                4.ШТУРМ                    ЖОВТНЕВЕ
                5.ДРУЖБА-НОВА       ВАРВА
                6.АГРІКОР-ХОЛДИНГ Ч.ПАРТИЗАНИ

                 

                10-й тур.  03.08.2013 р.

                1

                Штурм

                ФК Лосинівка

                2-2

                2

                Дружба-Нова

                Динамо

                3-0

                3

                Агрікор-Холдинг

                ФК Бахмач

                0-7

                Рішенням КДК ЧОФФ  результат гри 3-го туру між командами «Динамо» Ічня – «Агрікор-Холдинг» Червоні Партизани ( 1-3 ) анульовано.  Команді «Динамо» Ічня зараховано технічну перемогу з рахунком 3-0, а команді «Агрікор-Холдинг»  поразку 0-3.

                Пропущена гра   Дружба-Нова  - Агрікор-Холдинг         3-0

                Турнірна  таблиця станом  на 11.08.2013 р.

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Дружба-Нова  Варва

                10

                8

                1

                1

                24-6

                25

                2

                ФКЛосинівка  Лосинівка  

                10

                6

                1

                3

                26-14

                19

                3

                ФК Бахмач      Бахмач           

                10

                5

                2

                3

                27-9

                17

                4

                Динамо           Ічня

                9

                4

                2

                3

                14-13

                14

                5

                Штурм            Жовтневе

                9

                1

                1

                7

                7-25

                4

                6

                Агрікор-Х      Ч.партизани

                10

                1

                1

                8

                11-42

                4

                   17  серпня  відбудеться пропущена гра

                         Динамо                        -        Штурм

                Центральна  зона

                Команди-учасниці

                1.ФК ОСТЕР                ОСТЕР
                2.КОЛОС                     СМОЛЯНКА
                3.ЗЕРНОПРОМ           АНИСІВ
                4.ПОЛІССЯ-ЮНІСТЬ ДОБРЯНКА
                5.ЕФЕС                        ЧЕРНІГІВ
                6.ФК БЕРЕЗНЕ            БЕРЕЗНЕ

                 

                10-й тур.  10.08.2013 р.

                 

                1

                Полісся-Юність

                Зернопром

                2-2

                2

                Ефес

                Колос

                5-1

                3

                ФК Березне

                ФК Остер

                3-0

                                                                

                Турнірна  таблиця станом  на 11.08.2013 р.

                 

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Ефес                Чернігів

                10

                7

                3

                0

                44-14

                24

                2

                Полісся-Ю       Добрянка

                10

                5

                4

                1

                31-10

                19

                3

                Зернопром      Анисів

                10

                5

                0

                5

                22-17

                15

                4

                Колос              Смолянка

                9

                3

                2

                4

                14-20

                11

                5

                ФК                   Остер

                10

                3

                0

                7

                10-23

                9

                6

                ФК                   Березне

                9

                1

                0

                8

                8-35

                3

                17   серпня   відбудеться  пропущена гра

                            ФК Березне                  -        Колос

                 

                24 серпня стартує фінальна частина змагань. Шістка кращих команд  розіграє нагороди. Змагання пройдуть у два кола. Із шести команд-фіналістів відомо уже 5.  Це:     1. ФК Борзна
                2. Ефес Чернігів
                3. Полісся-Юність  Добрянка
                4. Дружба-Нова  Варва
                5. ФК Лосинівка
                Боротьбу за шосту путівку у фінал ведуть корюківська «Зірка» та ФК «Короп».

                Назад



                29 Травня 2018 12:00
                26 Березня 2018 16:00