Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

20 серпня 2013

Чемпіонат області з футболу сезону 2013 року

ВИЩА  ЛІГА
Команди – учасниці

1. ЛКТ-СЛАВУТИЧ             СЛАВУТИЧ
2.АВАНГАРД                       КОРЮКІВКА
3.ЄДНІСТЬ                                     ПЛИСКИ
4.ЮСБ                                   ЧЕРНІГІВ
5.ФК НІЖИН                        НІЖИН
6.ФК ПРИЛУКИ                            ПРИЛУКИ
7.НІКА                                   ЧЕРНІГІВ
8.РЕВНА                               СЕМЕНІВКА

7-й тур.  06.07.2013 р.

1

ЮСБ

Ревна

перен

2

ФК Ніжин

Єдність

0-1

3

ФК Прилуки

Авангард

0-3

4

Ніка

ЛКТ-Славутич

1-7

Зіграні пропущені  ігри чемпіонату:
ЮСБ  Чернігів             -        Ревна  Семенівка          2-0
Авангард Корюківка   -        ФК Ніжин                     0-3

Турнірна  таблиця станом  на 17.08.2013 р.
( після першого кола змагань )

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Авангард           Корюківка

7

5

1

1

13-6

16

2

ЮСБ                  Чернігів

7

5

1

1

16-3

16

3

Єдність              Плиски

7

4

1

2

12-4

13

4

ФК                     Ніжин

7

4

1

2

14-5

13

5

ЛКТ                   Славутич

7

3

1

3

23-9

10

6

Ревна                 Семенівка

7

2

2

3

13-11

8

7

ФК                      Прилуки

7

1

0

6

1-39

3

8

Ніка                    Чернігів

7

0

1

6

1-16

1

         У 8-му турі  17 серпня між собою зустрічаються:

Ревна                    -        ЮСБ
Єдність                -        ФК Ніжин
Авангард            -        ФК Прилуки
ЛКТ-Славутич    -        Ніка
ПЕРША  ЛІГА

Північна  зона

Команди-учасниці

1.ФК БОРЗНА             БОРЗНА
2.ФК КОРОП               КОРОП
3.БІОТЕХ                     СОСНИЦЯ
4.ЗІРКА                        КОРЮКІВКА
5.ДЕСНА                     НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ

пропущені ігри   17.08.2013 р.

1

ФК  Борзна 

Зірка

2-1

2

Біотех

ФК Короп

0-0

ФК Борзна – Зірка   2-1  ( 0-0 )
голи забили: Бодун  Ярослав  – 78 хв., Чичкан Сергій – 87 хв.

Підсумкова   таблиця

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

ФК Борзна   Борзна

8

8

0

0

21-7

24

2

Зірка             Корюківка

8

3

2

3

22-16

11

3

ФК                Короп

8

2

3

3

13-13

9

4

Біотех          Сосниця

8

2

2

4

15-13

8

5

Десна           Н.Сіверський

8

1

1

6

8-31

4

        

Південна  зона
Команди-учасниці

1.ФК БАХМАЧ            БАХМАЧ
2.ДИНАМО                 ІЧНЯ
3.ФК ЛОСИНІВКА     ЛОСИНІВКА
4.ШТУРМ                    ЖОВТНЕВЕ
5.ДРУЖБА-НОВА       ВАРВА
6.АГРІКОР-ХОЛДИНГ Ч.ПАРТИЗАНИ

 

пропущені ігри   17.08.2013 р.

1

Динамо

Штурм

3-0

Підсумкова   таблиця

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Дружба-Нова  Варва

10

8

1

1

24-6

25

2

ФКЛосинівка  Лосинівка  

10

6

1

3

26-14

19

3

Динамо           Ічня

10

5

2

3

17-13

17

4

ФК Бахмач     Бахмач

10

5

2

3

27-9

17

5

Штурм            Жовтневе

10

1

1

8

7-28

4

6

Агрікор-Х      Ч.партизани

10

1

1

8

11-42

4

  
Центральна  зона

Команди-учасниці

1.ФК ОСТЕР                ОСТЕР
2.КОЛОС                     СМОЛЯНКА
3.ЗЕРНОПРОМ           АНИСІВ
4.ПОЛІССЯ-ЮНІСТЬ ДОБРЯНКА
5.ЕФЕС                        ЧЕРНІГІВ
6.ФК БЕРЕЗНЕ            БЕРЕЗНЕ

 

пропущені ігри  17.08.2013 р.

 

1

ФК Березне

Колос 

3-0

                                                

Підсумкова   таблиця

 

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Ефес                Чернігів

10

7

3

0

44-14

24

2

Полісся-Ю       Добрянка

10

5

4

1

31-10

19

3

Зернопром      Анисів

10

5

0

5

22-17

15

4

Колос              Смолянка

10

3

2

5

14-23

11

5

ФК                   Остер

10

3

0

7

10-23

9

6

ФК                   Березне

10

2

0

8

11-35

6

 

Фінальні змагання чемпіонату області з футболу серед команд першої ліги стартують  24 серпня 2013 р. У першому ігровому турі  між собою зустрічаються:
Полісся-Юність  Добрянка   -        ФК Борзна
Зірка Корюківка                   -        ФК Лосинівка
Дружба-Нова Варва             -        Ефес Чернігів

Турнірна таблиця перед початком фінального турніру
( з врахуванням очок на попередньому етапі змагань )

 

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

ФК Борзна

2

2

0

0

6-4

6

2

Дружба-Нова Варва

2

1

0

1

2-2

3

3

ФК Лосинівка

2

1

0

1

2-2

3

4

Ефес Чернігів

2

0

2

0

3-3

2

5

Полісся-Ю Добрянка

2

0

2

0

3-3

2

6

Зірка Корюківка

2

0

0

2

4-6

0

         Календар ігор  фінальної частини змагань  дивіться у розділі «Бібліотека».