Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

29 серпня 2013

Чемпіонат області з футболу сезону 2013 року

ВИЩА  ЛІГА
Команди – учасниці

1. ЛКТ-СЛАВУТИЧ             СЛАВУТИЧ
2.АВАНГАРД                       КОРЮКІВКА
3.ЄДНІСТЬ                                     ПЛИСКИ
4.ЮСБ                                   ЧЕРНІГІВ
5.ФК НІЖИН                        НІЖИН
6.ФК ПРИЛУКИ                            ПРИЛУКИ
7.НІКА                                   ЧЕРНІГІВ
8.РЕВНА                               СЕМЕНІВКА

8-й тур.  17.08.2013 р.

1

ЛКТ -Славутич

Ніка

6-2

2

Авангард

ФК Прилуки

7-0

3

Єдність

ФК Ніжин

перен.

4

Ревна

ЮСБ

перен.

9-й тур.  24.08.2013 р.

1

ЮСБ

Єдність

4-2

2

ФК Ніжин

Авангард

0-7

3

ФК Прилуки

ЛКТ Славутич

0-7

4

Ніка

Ревна

2-1

 

Турнірна  таблиця станом  на 25.08.2013 р.

 

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Авангард           Корюківка

9

7

1

1

27-6

22

2

ЮСБ                  Чернігів

8

6

1

1

20-5

19

3

ЛКТ                   Славутич

9

5

1

3

36-11

16

4

Єдність              Плиски

8

4

1

3

14-8

13

5

ФК Ніжин         Ніжин

8

4

1

3

14-12

13

6

Ревна                 Семенівка

8

2

2

4

14-13

8

7

Ніка                    Чернігів

9

1

1

7

4-23

4

8

ФК Прилуки      Прилуки

9

1

0

8

1-53

3

         У 10-му турі  31 серпня між собою зустрічаються:

  Ніка                     -        ФК Прилуки
ЛКТ-Славутич    -        ФК Ніжин
Авангард            -        ЮСБ
Ревна                  -        Єдність

 

ПЕРША  ЛІГА

Учасники  фінальної частини змагань:

1. ФК Борзна               Борзна
2. Зірка                         Корюківка
3. Полісся-Юність        Добрянка
4. Ефес                          Чернігів
5. Дружба-Нова           Варва
6. ФК Лосинівка          Лосинівка

1-й тур.  24.08.2013 р.

1

Полісся-Юність

ФК Борзна

3-0

2

Зірка

ФК Лосинівка

3-3

3

Дружба-Нова

Ефес

2-3

 

Турнірна таблиця  станом на 25.08.2013 р.

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

ФК Борзна

3

2

0

1

6-7

6

2

Полісся-Ю Добрянка

3

1

2

0

6-3

5

3

Ефес Чернігів

3

1

2

0

6-5

5

4

ФК Лосинівка

3

1

1

1

5-5

4

5

Дружба-Нова

3

1

0

2

4-5

3

6

Зірка Корюківка

2

0

0

2

4-6

0

          У 2-му турі  31 серпня між собою зустрічаються:

ФК Борзна           -        Полісся-Юність                    поч.16.00
ФК Лосинівка     -        Зірка
Ефес                    -        Дружба-Нова