Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

10 вересня 2013

Спортивне село Чернігівщини

В Куликівці проведені спортивні змагання обласної організації ФСТ «Колос» АПК України серед спортивних команд сільських та селищних рад на визначення кращого спортивного села Чернігівщини 2013 року. В програму заходу входили змагання з міні-футболу (волейболу), настільного тенісу, гирьового спорту, шашок та перетягування канату. Борзнянський район на цих змаганнях представляла команда Носелівської сільської ради на чолі з головою Людмилою Степанець.

В змаганнях з футболу носелівці стали четвертими, з шашок – десятими. В змаганнях з гирьового спорту Сергій Петрук посів п'яте місце. Найкраще виступи майстри настільного тенісу. Так в особистому заліку Віталій Степанець виграв «срібну» медаль, а його донька Оксана виборола п'яте місце. В командному заліку наші тенісисти – треті.

В підсумку в загальнокомандному заліку фізкультурники Носелівської сільської ради вибороли восьме місце. Ми дякуємо сільському голові Люмилі Степанець, фізкультурному організатору Віталію Степанцю та спонсорам, які знайшли можливість взяти участь у змаганнях. А кращим селом Чернігівщини став Тупичів Городнянського району.