Анонси

Назад

День фізичної культури і спорту 2013

14 вересня в Україні відзначалося професійне свято – День фізичної культури і спорту. За традицією ряд цікавих заходів до цього свята відбувся і в нашому районі.

Зокрема святкові заходи розпочалися в п'ятницю змаганнями з футболу серед юнаків і дівчат на призи клубу «Шкіряний м'яч». Серед хлопчиків 2003 р. народження переможцем стала команда Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст., а серед дівчат 1996-98 р. народження перемогла збірна команда Комарівського ШОО (детальна інформація про турнір розиміщена у розділі "Футбол. Змагання, турніри").

У суботу в рамках святкування Дня села відбулися спортивні змагання з різних видів спорту у с. Велика Загорівка. Крім трьох місцевих команд («Юність», «Україна», «Ветеран») боротьбу за нагороди вели команда із Петрівки та гості із Бахмацького району (с. Красилівка та с.Стрільники). У турнірі з міні-футболу перемогли петрівці. Волейбольний кубок виграла команда із Стрільників. В змаганнях із перетягування канату не було рівних ветеранам із Великої Загорівки. Петрівець Володимир Демченко переміг у змаганнях з гирьового спорту. Він підняв гирю вагою 24 кг 110 раз (ривок лівою + правою рукою в сумі). Переможці і призери змагань отримали призи і грошові премії від їх організаторів.

У неділю відбулися масові спортивні заходи у Борзні та Сиволожі. Зокрема у Сиволожі відбулися змагання з волейболу і футболу, в яких крім господарів, взяли участь колективи із Плисок, Хорошого Озера та Малої Загорівки. Переможцем на футбольному полі стали підопічні Михайла Соловара, малозагорівські спортсмени. Переможцями у волейбольному турнірі стали господарі змагань.

У Борзні спортивне свято розпочалося відкритим Олімпійським уроком, який провели наставники та вихованці дитячо-юнацької спортивної школи. Разом з тим відбулися змагання з легкоатлетичного бігу на 30 та 60 м серед юнаків та дівчат. Серед переможців і призерів змагань Сивак Олексій, Кутер Сергій, Бордак Денис, Добровольський Роман, Шкурко Володимир, Колпакова Аліна, Кисленко Юлія, Довгаль Ярина, Радченко Дарина, Петренко Вероніка, Бугай Ольга, Яременко Марія.

Цікаво і сенсаційно пройшли змагання з футболу. Так уже в першому турі змагань борзнянська «Юність» з рахунком 1-2 поступилася носеліській «Зірці», яка потім здолавши ще й команду Кинашівки вийшла до фіналу. Ще одна сенсація сталася у грі між борзнянською «Зміною» та ФК Берестовець. Лідер чемпіонату району не зумів здолати в основний час гри сільських футболістів (1-1), а в серії пенальті взагалі поступився. Післяматчеві штрафні удари визначили переможця і у фінальному матчі. Почесний трофей здобула молода команда із Берестовця на чолі з її капітаном Олександром Панішевим. Друге місце в носелівської Зірки.

На волейбольному майданчику не було рівних іванівському «Патріоту», який дуже впевнено здобув почесний приз. На 100-метрівці в черговий раз переміг Вадим Макогон із Великої Загорівки. На другому місці Микола Кринунь із Іванівки, а Михайло Прищепов із Прачів – третій. Відбулися і змагання з шахів. 9 учасників по коловій системі розіграли нагороди. Переможцем змагань став Андрій Петренко. На другому місці – Микола Лукаш, третьому – Іван Савченко.