Борзнянська РДА
      Анонси
















               


              Назад

              Першість області  серед ДЮСШ
              Перша ліга ( північна  зона )

              Команди – учасниці
              ДЮСШ      БОРЗНА
              ДЮСШ      КОРОП
              ДЮСШ      КОРЮКІВКА
              ДЮСШ      СЕМЕНІВКА
              ДЮСШ      НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ
              ДЮСШ      СОСНИЦЯ

              В змаганнях, що пройдуть в два кола, беруть участь команди молодшої ( 1999 р.народження ) та старшої  ( 1997 р.народження ) вікових груп.
              Ігри згідно календаря проводяться в неділю.
              Команди Борзнянської ДЮСШ  готують  до змагань тренери Олександр Романенко та Олег Кордюк.
              І тур . 22.09.2013 р.

               

               

              молодша група

              старша група

              Короп

              Борзна

              3-0

              2-1

              Семенівка

              Н.Сіверський

              7-0

              2-2

              Корюківка

              Сосниця

              перенесено

               

                                          Турнірна таблиця станом на 23.09.2013 р.

              Молодша група

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Семенівка

              1

              1

              0

              0

              7-0

              3

              2

              Короп

              1

              1

              0

              0

              3-0

              3

              3

              Борзна

              1

              0

              0

              1

              0-3

              0

              4

              Новгород-Сіверський

              1

              0

              0

              1

              0-7

              0

              5

              Корюківка

              0

              0

              0

              0

              0

              0

              6

              Сосниця

              0

              0

              0

              0

              0

              0

              Старша група

              Назад

              Команда

              І

              В

              Н

              П

              М

              О

              1

              Короп

              1

              1

              0

              0

              2-1

              3

              2

              Новгород-Сіверський

              1

              0

              1

              0

              2-2

              1

              3

              Семенівка

              1

              0

              1

              0

              2-2

              1

              4

              Борзна

              1

              0

              0

              1

              1-2

              0

              5

              Корюківка

              0

              0

              0

              0

              0

              0



              18 Серпня 2018 10:00
              17 Серпня 2018 08:00
              16 Серпня 2018 09:00
              09 Серпня 2018 10:00
              03 Серпня 2018 08:00
              23 Липня 2018 12:00