Борзнянська РДА
      Анонси















                 


                Назад

                Першість області  серед ДЮСШ
                Перша ліга ( північна  зона )

                Команди – учасниці
                ДЮСШ      БОРЗНА
                ДЮСШ      КОРОП
                ДЮСШ      КОРЮКІВКА
                ДЮСШ      СЕМЕНІВКА
                ДЮСШ      НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ
                ДЮСШ      СОСНИЦЯ

                В змаганнях, що пройдуть в два кола, беруть участь команди молодшої ( 1999 р.народження ) та старшої  ( 1997 р.народження ) вікових груп.
                Ігри згідно календаря проводяться в неділю.
                Команди Борзнянської ДЮСШ  готують  до змагань тренери Олександр Романенко та Олег Кордюк.
                2 тур . 29.09.2013 р.

                 

                 

                молодша група

                старша група

                Борзна

                Корюківка

                2-1

                0-2

                Н.Сіверський

                Короп

                0-3

                5-2

                Сосниця

                Семенівка

                1-0

                0-1

                                            Турнірна таблиця станом на 30.09.2013 р.

                Молодша група

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Короп

                2

                2

                0

                0

                6-0

                6

                2

                Семенівка

                2

                1

                0

                1

                7-1

                3

                3

                Борзна

                2

                1

                0

                1

                2-4

                3

                4

                Сосниця

                1

                1

                0

                0

                1-0

                 

                5

                Корюківка

                1

                0

                0

                1

                1-2

                0

                4

                Новгород-Сіверський

                2

                0

                0

                2

                0-10

                0

                Старша група

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                2

                Новгород-Сіверський

                2

                1

                1

                0

                7-4

                4

                3

                Семенівка

                2

                1

                1

                0

                3-2

                4

                3

                Короп

                2

                1

                0

                1

                4-6

                3

                4

                Корюківка

                1

                1

                0

                0

                2-0

                3

                4

                Борзна

                2

                0

                0

                2

                1-4

                0

                6

                Сосниця

                1

                0

                0

                1

                0-1

                0

                Назад



                26 Лютого 2018 12:00