Борзнянська РДА
      Анонси















                 


                Назад

                Першість області  серед ДЮСШ
                Перша ліга ( північна  зона )

                Команди – учасниці
                ДЮСШ      БОРЗНА
                ДЮСШ      КОРОП
                ДЮСШ      КОРЮКІВКА
                ДЮСШ      СЕМЕНІВКА
                ДЮСШ      НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ
                ДЮСШ      СОСНИЦЯ

                В змаганнях, що пройдуть в два кола, беруть участь команди молодшої ( 1999 р.народження ) та старшої  ( 1997 р.народження ) вікових груп.
                Ігри згідно календаря проводяться в неділю.
                Команди Борзнянської ДЮСШ  готують  до змагань тренери Олександр Романенко та Олег Кордюк.
                2 тур . 29.09.2013 р.

                 

                 

                молодша група

                старша група

                Борзна

                Сосниця

                1-1

                3-1

                Короп

                Семенівка

                1-0

                0-2

                Корюківка

                Н.Сіверський

                0-1

                8-3

                                            Турнірна таблиця станом на  07.10.2013 р.

                Молодша група

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Короп

                3

                3

                0

                0

                7-0

                9

                2

                Сосниця

                2

                1

                1

                0

                2-1

                4

                3

                Борзна

                3

                1

                1

                1

                3-5

                4

                4

                Семенівка

                3

                1

                0

                2

                7-2

                3

                5

                Новгород-Сіверський

                3

                1

                0

                2

                1-10

                3

                6

                Корюківка

                2

                0

                0

                2

                1-3

                0

                Старша група

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Семенівка

                3

                2

                1

                0

                5-2

                7

                2

                Корюківка

                2

                2

                0

                0

                10-3

                6

                3

                Н.Сіверський

                3

                1

                1

                1

                10-12

                4

                4

                Борзна

                3

                1

                0

                2

                4-5

                3

                5

                Короп

                3

                1

                0

                2

                4-8

                3

                6

                Сосниця

                2

                0

                0

                2

                1-4

                0

                Назад



                26 Лютого 2018 12:00