Борзнянська РДА
      Анонси















                 


                Назад

                Першість області  серед ДЮСШ
                Перша ліга ( північна  зона )

                Команди – учасниці
                ДЮСШ      БОРЗНА
                ДЮСШ      КОРОП
                ДЮСШ      КОРЮКІВКА
                ДЮСШ      СЕМЕНІВКА
                ДЮСШ      НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ
                ДЮСШ      СОСНИЦЯ

                В змаганнях, що пройдуть в два кола, беруть участь команди молодшої ( 1999 р.народження ) та старшої  ( 1997 р.народження ) вікових груп.
                Ігри згідно календаря проводяться в неділю.
                Команди Борзнянської ДЮСШ  готують  до змагань тренери Олександр Романенко та Олег Кордюк.

                 4  тур . 13.10.2013 р.

                 

                 

                молодша група

                старша група

                Новгород-Сіверськ

                Борзна

                3-1

                1-1

                Сосниця

                Короп

                0-1

                0-1

                Семенівка

                Корюківка

                3-1

                2-2

                Турнірна таблиця станом на  14.10.2013 р.

                Молодша група

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Короп

                4

                4

                0

                0

                8-0

                12

                2

                Семенівка

                4

                2

                0

                2

                10-3

                6

                3

                Новгород-Сіверський

                4

                2

                0

                2

                4-11

                6

                4

                Сосниця

                3

                1

                1

                1

                2-2

                4

                3

                Борзна

                4

                1

                1

                2

                4-8

                4

                6

                Корюківка

                3

                0

                0

                3

                2-6

                0

                Старша група

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Семенівка

                4

                2

                2

                0

                7-4

                8

                2

                Корюківка

                3

                2

                1

                0

                12-5

                7

                3

                Короп

                4

                2

                0

                2

                5-8

                6

                4

                Новгород-Сіверський

                4

                1

                2

                1

                11-13

                5

                5

                Борзна

                4

                1

                1

                2

                5-6

                4

                6

                Сосниця

                3

                1

                1

                1

                2-2

                4

                Назад



                29 Травня 2018 12:00
                26 Березня 2018 16:00