Борзнянська РДА
   Анонси        


       Назад

       Віктору Лукашу – 50

       15 жовтня Віктору Лукашу виповнилося 50 років. З цієї нагоди на районному стадіоні «Колос» зібралися його друзі-футболісти, з якими він багато років виходив на футбольне поле.

       Все життя Віктора Лукаша пов’язане з футболом. Ще будучи зовсім юним він захищав кольори команди Борзнянської ЗОШ №1. Потім були провідні команди району «Темп» та «Будівельник». В складах цих команд вправний нападаючий Віктор Лукаш неодноразово засмучував своїх суперників.

       Віктор Лукаш – багаторазовий чемпіон та володар Кубку району. В його активі ще багато різних цінних призів здобутих на футбольному полі. Він і сьогодні в складі команди «Темп-Ветеран» виходить на поле. Але мабуть більше всього Віктор Олексійович, порядна і щира людина, пишається своїми друзями, яких дав йому спорт.

       Перед початком гри вони його і привітали , а начальник відділу у справах молоді та спорту Сергій Іващенко та голова районної федерації футболу Володимир Лозицький вручили Віктору Лукашу почесну грамоту та пам»ятний кубок. Сама ж гра між ветеранами «старих» «Будівельника» та «Темпу» завершилася внічию 1-1.

       Назад       25 Листопада 2017 10:00
       24 Листопада 2017 16:00
       21 Листопада 2017 10:00
       17 Листопада 2017 08:00