Борзнянська РДА
      Анонси















                 


                Назад

                Першість області  серед ДЮСШ
                Перша ліга ( північна  зона )

                Команди – учасниці
                ДЮСШ      БОРЗНА
                ДЮСШ      КОРОП
                ДЮСШ      КОРЮКІВКА
                ДЮСШ      СЕМЕНІВКА
                ДЮСШ      НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ
                ДЮСШ      СОСНИЦЯ

                В змаганнях, що пройдуть в два кола, беруть участь команди молодшої ( 1999 р.народження ) та старшої  ( 1997 р.народження ) вікових груп.
                Ігри згідно календаря проводяться в неділю.
                Команди Борзнянської ДЮСШ  готують  до змагань тренери Олександр Романенко та Олег Кордюк.
                5  тур . 20.10.2013 р.

                 

                 

                молодша група

                старша група

                Борзна

                Семенівка

                0-1

                1-0

                Корюківка

                Короп

                2-1

                1-0

                Новгород-Сіверськ

                Сосниця

                2-0

                1-1

                                            Турнірна таблиця станом на  21.10.2013 р.

                Молодша група

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Короп

                5

                4

                0

                1

                9-2

                12

                2

                Семенівка

                5

                3

                0

                2

                11-3

                9

                3

                Новгород-Сіверський

                5

                3

                0

                2

                7-11

                9

                4

                Сосниця

                4

                1

                1

                2

                2-4

                4

                3

                Борзна

                5

                1

                1

                3

                4-10

                4

                6

                Корюківка

                4

                1

                0

                3

                4-7

                3

                Старша група

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Корюківка

                4

                3

                1

                0

                13-5

                10

                2

                Семенівка

                5

                2

                2

                1

                7-5

                8

                3

                Борзна

                5

                2

                1

                2

                6-6

                7

                4

                Новгород-Сіверський

                5

                1

                3

                1

                12-14

                6

                5

                Короп

                5

                2

                0

                3

                5-9

                6

                6

                Сосниця

                4

                1

                2

                1

                3-3

                5

                Залишився один не зіграний поєдинок у першому колі між командами Сосниці та Корюківки.

                Ігри другого кола відбудуться весною 2014 року.

                Назад



                29 Травня 2018 12:00
                26 Березня 2018 16:00