Борзнянська РДА
      Анонси















                 


                Назад

                Виконком районної федерації волейболу

                24 жовтня 2013 року в залі засідань райдержадміністрації під головуванням начальника відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації  Сергія Іващенка відбулося засідання Виконкому районної федерації волейболу.  В роботі Виконкому крім його членів (О.Тисік, В.Куліш, В.Стороженко, О.Мирний, М.Помігалов, О.Лазоренко) взяли участь запрошені М.Кеда (с.Іванівка), І. Антоненко (м.Борзна), В.Довгополий  (с.Сиволож).
                В процесі  жвавого обговорення члени Виконкому прийняли ряд рішень. Зокрема:

                1. Затверджено Положення про проведення розіграшу  Кубка Борзнянського району з волейболу, пам'яті Павла Приходька.

                1.1.Змагання пройдуть в спортивному залі Борзнянської ЗОШ 17 листопада 2013 р. Початок в 10.00.
                1.2.До участі в змаганнях допускаються 6 команд  ( вища ліга районної першості ), а також інші колективи, що вчасно подадуть іменні заявки. Заявки приймаються  до 13 листопада 2013 р.
                2. Затверджено Положення про проведення чемпіонату Борзнянського району з волейболу серед команд вищої ліги сезону 2013-2014 рр.
                2.1. Перший ігровий тур – 24.11.2013 р.
                2.2. Другий ігровий тур – 08.12.2013 р.
                2.3. Третій і четвертий ігрові тури будуть проведені у лютому місяці 2014 року.
                2.4.Затверджено склад команд вищої ліги:
                1. Явір                                  Борзна
                2. Патріот                            Іванівка
                3. Всеволож                       Сиволож
                4. Колос                              Високе
                5. Спартак                          Кинашівка
                6.Технікум-ДЮСШ          Борзна  
                3. Команда ВК «Борзна» візьме участь в чемпіонаті області з волейболу серед команд вищої ліги.
                3.1. Зональні змагання за участю 4-х команд ( Борзна, Короп, Ічня, Семенівка ) пройдуть:
                1-й  тур.       26.10.2013 р.        м.Ічня
                2-й тур.        09.11.2013 р.        м. Короп
                3-й тур.        14.12.2013 р.        м.Борзна
                4-й тур.        Січень 2014 р.       м.Семенівка
                3.2. У наступну стадію змагань виходять  2 кращі команди із групи.

                Назад



                26 Лютого 2018 12:00